Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már tudatosan? Ha...

Álmodtatok már tudatosan? Ha igen, mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje érdekelnek már ezek a dolgok, és kétszer sikerült előidézni a tudatos álmot, de nem tartott sokáig. Úgymond "visszaestem" a hagyományos álomba. Nektek mennyi ideig tart egy ilyen élmény?
2011. júl. 14. 10:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A tudatos álmok általában nagyon rövidek.Ez a hátránya a tudatos álomnak.
2011. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer álmodtam így. Nagyon jó volt, mert teljesen valóságosnak tűnt és minden úgy volt ahogy én szeretném. Azóta se. kíváncsi lennék, hogy lehet :)
2011. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ma 11:16 vagyok! Nekem úgy ment, hogy erősen rá gondoltam (mármint a folytatásnál az álomra, ha pedig valamiről szerettem volna álmodni, akkor pedig arra)! Remélem tudtam segíteni!
2011. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sokszor kisebb ideig, egyszer tovább is, akkor repültem meg lezuhantam vízeséseken meg hasonlók, az nem volt rossz, de aztán meguntam és tudatosan felébresztettem magam.
2011. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 shameka válasza:
Én többször álmodtam már úgy, hogy tudatában voltam annak, hogy csak álmodok, sőt irányítani is tudtam a dolgokat benne. Sajnos nem tudom hogy lehet előidézni, nekem csak úgy jöttek.
2011. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én mostanában többször is álmodtam úgy hogy közben ott voltam a tudatba is és "kommentáltam". Szóval voltaz a valaki(én) aki az álomban csinálta a dolgokat és ott voltam Én is és néha hellyeseltem vagy elitéltem amit az álombeli én em csinált.

Meg olyan is volt h ugyanígy a tudatom azaz Én azt gondoltam hogy kár hogy hogy ha felébredek nemfogok emlékezni erre az álomra.

Bocsi hogy "kicsit" érthetetlen lett de remélem azért megérted.:$

2011. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Uborka1234 válasza:
Sokszor van úgy, hogy álmodok és ezt felismerem. Olyankor mindig izgalmas dolgokat csinálok. A jó benne az, ha valami rossz van simán fel tudok ébredni. Nekem is volt már olyan hogy álmodtam de felébredtem. Egy megfordulás után azonban folytatódott az álmom. Kb. minden álmomra emlékszem másnap reggelre, és nagyon izgalmakban gazdagokat szoktam álmodni :)
2011. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Utolsó, általában én is mindig valami hosszút és részleteset álmodok, épp ezért már imádok lefeküdni aludni. :D Szinte minden nap, vagy minden másnap álmodok, viszont tudatosan - mint ahogy a kérdésben írtam - még csak kétszer sikerült. De látom vannak mázlisták, akiknek ez mindennapi. :D
2011. aug. 4. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!