Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon érdekes álmom volt....

Nagyon érdekes álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Még a múlt héten, egyik éjjel azt álmodtam, hogy egy hegyvidéki erdőben voltam, és mellettem állt a barátnőm. Nagyon komoly tekintettel nézett rám, kicsit rosszkedvűen, viszont előtte nagyon érzelmesen megöleltük egymást (ha jól emlékszem), és utána azt mondta, hogy vége, szakítsunk egymással. Ezután (már nem emlékszem, hogy az erdőben voltam-e már akkor, vagy máshol)egy éneket hallottam, melyből egy részlet azóta is szinte a fülemben cseng: "Szép az otthon, szép az élet!..."

Amikor álmomban hallottam ezt a zenét, a legnagyobb szomorúság, legnagyobb vidámság, legnagyobb szeretet érzése vegyesen kavargott bennem, majd "szétrobbantam" az érzelmektől, sírtam. Ezután felébredtem.


2011. aug. 20. 20:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most tűnt csak fel (néhány perce), hogy 13:13-kor írtam a válaszom. :) Ugye, ez nem jelent rosszat?
2011. aug. 23. 13:20
 12/15 anonim ***** válasza:

nem

ennyierővel ez nem fura hogy ma annyi 13-at olvasok? :'D

2011. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A fa törzse arra utal, hogy az ember hogyan használja ki erőit, hogyan jelenik meg a környezete előtt. Az egyenetlen, göcsörtös fatörzs nyers, durva személyiséget, a simább (így a Te álmodnál is)pedig eleganciáról tanúskodik. A levelek arról beszélnek, hogy az álmodó milyen hatással van a környezetére. Jelen esetben nem szúrós, tű levéllel állunk szemben.

Kedves álmodó! :) Próbáljad meg helyesen értelmezni a saját "fádat", ezáltal képessé vász arra, hogy minden téren sikeressé válj....

2011. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Álmomban inkább vékony, hosszú fák voltak, ez esetben talán fiatal tölgyek. (Ezt tartom a legvalószínűbbnek.)

Érdekes módon leginkább (ha fáról álmodok), idős, vastag törzsű, sima kérgű, magas, szál-bükkfákról szoktam álmodni.

2011. aug. 23. 18:29
 15/15 anonim ***** válasza:
Az álmod kapcsán az erdő szimbolikus voltát tedd félre és gondolkozz egy kicsit. Minden ember életében vannak jó és rossz napok, dolgok, érzések egyaránt. Szerintem ez természetes. Ahhoz, hogy tudd értékelni a jót a rosszat is meg kell tapasztalnod....
2011. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!