Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös álmom volt még gyerekk...

Antimod kérdése:

Különös álmom volt még gyerekként. A Mennyországban (? ) jártam.

Figyelt kérdés

El kell mondanom, akkor nem voltam vallásos (ma sem gyakorlom), alig tudtam valamit az ezzel kapcsolatos dolgokról. Nem is foglalkoztam vele.

Talán 10-11 éves lehettem, amikor a következőt álmodtam:


Egy barátommal együtt kerültünk a Mennyországba. Soha ilyen tiszta, földöntúli boldogságot nem éreztem, mint akkor. Egyszerűen feltétel nélküli bizalmat, szeretetet éreztem magam körül. (A való életben egy elég gyanakvó, és olykor sajnos rosszindulatú ember voltam/vagyok). Sokamagunkkal voltunk azon a helyen, nem emlékszem, hogy nézett ki. Egy eseményre vártunk: tudtuk, hogy az Úr rövidesen nekünk is megmutatja az arcát. Nem tudom, ez mit takar pontosan, de ez volt az álom mondanivalója. És a várható találkozásnak ez a tudata egy kiválasztottság-érzést, egy boldog várakozás örömét adta az álomban.


Azóta sem értem, mi volt ez az álom. Nagyon különös volt, soha meg nem tapasztalt érzések kerítettek hatalmukba. Azelőtt és azóta sem álmodtam ilyet, csak a szokásos, mindenkinél előforduló jobb/rosszabb álmokkal találkoztam.


2011. dec. 3. 22:48
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ember! Én ugyanezt álmodtam most Karácsonykor, és előtte is kétszer. Ez nem lehet véletlen! Jujj de örülök.. :) Láttam hitetlenkedő hozzászólásokat, azokat ne vedd figyelembe. Pontosan azt álmodtam amit te!!! Háromszor. Erről írtam is egy blogomban. Olvasd el!

[link]

2012. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagy vallásos Isten azt akarta hogy legyél az ezért álmodtál erről,kéne ezzel foglalkoznod!
2019. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!