Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom újra meg újra...

Miért álmodom újra meg újra azt a hamis álmot?

Figyelt kérdés
édesapám meghalt 2éve betegségben és szinte hetente 1szer amikor róla álmodok mindig az van az álmomba hogy úgy szerepel benne mintha még élne,a legeslegelső álmom halála után az volt hogy sírva megöleltem hogy szeretem,aztán most azt álmodtam hogy beteg és elbúcsúzik ..de az álmaim olyankor mindig olyan valósak és elhitetik velem hogy az ami akkor történik az mind igaz és amikor felkelek elszomorodok nagyon és rossz érzésem van

2012. máj. 15. 20:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

úristen ez valami hihetetlen!tényleg hasonló cipőbe járunk!!

nekem úgy volt hogy vasárnap bementünk a kórházba tesómékkal és először befutottam egyedül megláttam hogy eszméletlenül vagy kómába nem is tudom ott feküdt beszélni nem tudtam vele és amikor közölte velem az orvos hogy megfog halni egy világ omlott össze bennem ..hazamentem másnap suliból hazajövet elterveztem hogy én hiszek a csodákba és reménykedtem ezért elakartam egyedül menni megint aztán tesómmal beszéltem telon aki modnta hogy ne menjek be majd megbeszéljük és lerakta a telefont hazaértem az állomáson közölte velem hogy apu itt hagyott minket és én a könnyeimtől akkor már nem láttam semmit(mondjuk ettől kezdve nem reménykedek és nem hiszek a csodákba).köszönöm szépen hogy válaszóltál és a kívánságot és neked is ugyanezt kívánom!

2012. máj. 15. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!