Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék egy álmot ismét...

Hogyan tudnék egy álmot ismét álmodni vagy fojtatni a történetét?

Figyelt kérdés
Álmomban volt egy kedves lány akivel megismerkedtem jóba lettünk meg minden és mikkor megcsókoltam volna akkor fölébresztet a telefonom.Ezt az álmot szeretném ismét átélni vagy fojtatni onnan ahol fölébredtem.Van rá lehetőség?Vagy ez hülyeség?

2012. júl. 12. 15:48
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
na sikerult már vele álmodni?:D
2012. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :-(

Pedig erősen gondoltam rá.Nem is álmodtam az este semmiről. :S Ma is megpróbálom majd.Hátha sikerül.Nincs valami amivel több az esélye annak,hogy ismét álmodok róla?Valami gyógyszer,nővény vagy valami?

2012. júl. 13. 13:34
 13/26 anonim válasza:
Nem szerintem nincs :) Nem sok esélye hogy tovább álmodod.Én eddig 1 álmom se álmodtam tovább.Szerintem az a lány nem létezik. Nem lehetséges hogy van egy lány aki tetszik neked és ő az?
2012. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Ja és azt el felejtettem mondani hogy az ember minden nap álmodik csak nem emlékszik rá. Szóval valószínű hogy ha egész este rá gondoltál vele álmodtál csak nem emlékszel rá :)
2012. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem rá.Bakker. :-(


Van egy lány aki tetszik nekem,de nem ő volt az,mert aki nekem tetszik az sötét barna hajó akivel meg álmodtam világos barna hajú volt.Más volt a magasságuk is. Mindenre emlékszem csak az arcára nem.

2012. júl. 13. 18:37
 16/26 anonim válasza:
Ne álmodozz ... Inkább váltsd valóra álmaidat. Keress 1 csajt és gyere össze vele.
2012. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁ az úgy sem sikerülne.Már próbáltam.


No meg én nem is tudok más lányra gondolni az álom óta.

Ma is megpróbálok vele álmodni.Egyébként az álmomban csak egy utcányira lakott tőlem.Elmentem délelőtt oda,de sajnos nem lakik ott senki már vagy egy éve :-( Egyébként érdekes,hogy még sose voltam arra,de a ház szinte olyan mint az álmomban.Pedig még életemben nem jártam abban az utcában.

2012. júl. 14. 01:02
 18/26 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az a lány fog oda beköltözni, nem gondoltál erre ?:)
2012. júl. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Gondolom ma se emlékszel mit álmodtál ?
2012. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Óóh, én tudom miről beszélsz, én is álmodtam hogy szerelmes voltam egy fiúba, és abban a röpke időben olyan boldog voltam!!! Én is meg akartam csókolni, de akkor átváltozott kisfiúvá :( És hiába akartam ismét róla álmodni, nem sikerült... :(

De arra emlékszem hogy Dávidnak hívták, és nagyon halványan az arcára is... :)

2012. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!