Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Újabb látomás Orbán Viktorral...

Újabb látomás Orbán Viktorral kapcsolatban! Ez a 3. látomásom róla ebben a hónapban. Vajon mit jelenthet? Kezd nyugtalanítani.

Figyelt kérdés
Ma reggel újabb látomásom volt a miniszterelnök úrral kapcsolatban. Egy erdei erődöt láttam, ahonnan lóháton öltönynadrágos, ünneplőcipős, félmeztelen, kigyúrt, nyakkendős, napszemüveges alakok vágtattak ki szablyával a kezükben, és egy kis patak mentén indultak valahová. Megkérdeztem az egyiküket, hová tartanak, azt felelte, Rot'kiv N'abro ligetébe. Ekkor egy fa lombjai közül, ahol egy fából készült "őrtorony" féleség volt az ágak között, leugrott Orbán Viktor, íjjal a kezében, aganccsal a fején. Csettintett egyet, a kezében egy kürt termett, megfújta azt, majd a közeli bokrok mögül félmeztelen, álarcos alakok ugrottak elő táncolva, a patakból pedig szellemek jöttek elő, meghajoltak a miniszterelnök úr előtt, aki ekkor ismét csettintett, az erődítmény lángba borult, a szeme vörösen izzani kezdett. A föld alól szörnyek és csontvázharcosok keltek ki, Viktor pedig észak felé mutatott, és eltorzult hangon csak ennyit szólt: "Magyarországra!", majd ismét csettintett, eltűnt, a rémségei pedig megindultak észak felé. Vajon mit jelenthet ez az újabb különös látomás? Nagyon nyugtalanít! Talán próféta vagyok, és megláttam a jövőt?

2013. jún. 21. 13:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

Ez tényleg reggel történt? Nem nézted meg utána az órát, hogy kb hánykor lehetett? Ha tényleg nem aludtál, akkor valóban látomás volt. Én úgy gondolom, hogy ezt meg kéne fejteni. A liget neve lehet a kulcs. Szerintem egy ez bizonyos hely, ami veszélyben lehet, vagy valamilyen kulcsfontosságú hely. És a lovas fickók lehet hogy nem Orbánnal voltak, de valahogy újra meg kéne álmodnod ezt, és megkérdezni a lovas fickókat, hogy mit akarnak ott.

Vagy ha álom volt, akkor az a különös, hogy ennyire képes vagy vissza emlékezni, és a liget nevére is emlékszel. Tehát nem véletlenül kérdezted meg, ezt lehet hogy valahogy tudtodra akarták juttatni. De szerintem azért te álmodtad ezt, mert ezt neked kell megoldanod, mert csak te vagy képes megérteni igazán.

2013. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Pontosan 06. 07. óta... Most is úgy érzem magam, mint a látomások előtt... Olyan furán... Akkor is így érzem magam... Talán újabb látomásom lesz... Meg kell valahogy akadályoznom!
2013. jún. 21. 14:24
 13/25 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak pedig köszönöm, mindenképpen vissza kell jutnom oda... Úgy érzem, újra látomásom lesz!
2013. jún. 21. 14:26
 14/25 A kérdező kommentje:
2013. jún. 21. 14:47
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Megvan, a liget neve Orbán Viktor visszafelé, tehát van egy hely Magyarországon kívül, ami nagyon fontos számára. Az erőd felgyulladt egy csettintésre, ezért lehet a lovas alakok valójában menekültek. Azt is sugallta valami neked, hogy ez nem Magyarországon van, és mikor elindultak, akkor észak felé indultak, tehát délen lehet ez a hely.

Tehát elméletileg: valahol délen, de nem Magyarországon valami pusztító dolog fog történni, és majd Orbán Viktortól kérnek segítséget, de az álmodban a tűzvészt ő maga okozta, és mintha valahonnan már régóta figyelné ezt a helyet, ezért is volt az őrtorony.


Olvastam a legújabb látomásodat is, és bizton állíthatom, ha álom lett volna nem emlékeztél volna rá, hogy miket mondott. Az biztos, hogy te neked kell valakivel beszélned. Mivel az álmodban sok minden szimbolikus volt, ezért itt a való életben kell megtalálnod Fenyő Apót, aki itt lehet hogy egyáltalán nem ezt a nevet viseli. Találd meg az álmodban, és próbálj itt a való életben is eljutni oda. Mert ami az álmodban szerepelt, az itt a valóságban is létezik, csak lehet hogy más néven. Azt már tudjuk, hogy ötágú csillag megfordul, de lehet ha megint álmodnál egyet akkor tovább mondaná. Az is lehet, hogy elmondta, de más ismeretlen szavakkal, tehát meg kéne fejteni azokat a szavakat. Próbáld tovább álmodni, mert mindig egy kicsivel többet tudunk meg.

2013. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Dalek Traak ***** válasza:
94%

Ha már folyton látomásaid vannak, akkor legalább ne Orbánról szóljanak. (Engem lassan már a puszta neve is kiakaszt ezen kérdéseid miatt.)

De ha engem is megpróbálsz vizualizálni, akkor én megsemmisítem ezeket a O.V.-ról szóló zagyvaságaidat és akkor esetleg normálisabb leszel.

2013. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Napkiraly ***** válasza:
82%
kapcsold ki a hírtvt
2013. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
91%

Szerintem nem bolondultál meg másoknak is vannak látomásai de beszélgetned kéne egy pszichiáterrel ő valószínű hogy többet is tudna monsani.

Hiszel Istenben keresztény vagy?

2013. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Igen. De miért fontos ez?
2013. júl. 10. 13:57
 20/25 anonim válasza:
91%

Mert lehet hogy ő küldi neked.

De ha nem hinnél ezt fölöslegesen mondanám.

2013. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!