Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Újabb látomás Orbán Viktorral...

Újabb látomás Orbán Viktorral kapcsolatban! Ez a 3. látomásom róla ebben a hónapban. Vajon mit jelenthet? Kezd nyugtalanítani.

Figyelt kérdés
Ma reggel újabb látomásom volt a miniszterelnök úrral kapcsolatban. Egy erdei erődöt láttam, ahonnan lóháton öltönynadrágos, ünneplőcipős, félmeztelen, kigyúrt, nyakkendős, napszemüveges alakok vágtattak ki szablyával a kezükben, és egy kis patak mentén indultak valahová. Megkérdeztem az egyiküket, hová tartanak, azt felelte, Rot'kiv N'abro ligetébe. Ekkor egy fa lombjai közül, ahol egy fából készült "őrtorony" féleség volt az ágak között, leugrott Orbán Viktor, íjjal a kezében, aganccsal a fején. Csettintett egyet, a kezében egy kürt termett, megfújta azt, majd a közeli bokrok mögül félmeztelen, álarcos alakok ugrottak elő táncolva, a patakból pedig szellemek jöttek elő, meghajoltak a miniszterelnök úr előtt, aki ekkor ismét csettintett, az erődítmény lángba borult, a szeme vörösen izzani kezdett. A föld alól szörnyek és csontvázharcosok keltek ki, Viktor pedig észak felé mutatott, és eltorzult hangon csak ennyit szólt: "Magyarországra!", majd ismét csettintett, eltűnt, a rémségei pedig megindultak észak felé. Vajon mit jelenthet ez az újabb különös látomás? Nagyon nyugtalanít! Talán próféta vagyok, és megláttam a jövőt?

2013. jún. 21. 13:44
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
84%
Bassszuuus te mit szívsz?:D Kéremszépen az anyag nevét, ki akarom próbálni :D
2013. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2013. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
91%

Ilyen képzeleterővel menj el írónak :D

ez kész

2014. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Megkérdeztem az egyiküket, hová tartanak, azt felelte, Rot'kiv N'abro ligetébe"


Jajj, nem tudunk ám visszafele olvasni.

2014. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Talán próféta vagyok, és megláttam a jövőt?"


Nem csak folytatásos történetekkel hülyíted a GYK arra hajlamos részét aki beveszi hogy látomásaid vannak.

2014. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!