Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Zombi, gyerek, barát egy...

Csilla200 kérdése:

Zombi, gyerek, barát egy álomban, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

az álmom úgy kezdődött ,hogy egy hajón bébicsősz voltam ( kikötött hajó) egy velem egy idős és egy 8 éves gyerekre kellet vigyáznom. A velem egy idős gyerekkel nagyon jól megértettük egymást neki sem volt egy barátja sem, és a szülei elhanyagolták ( a szüleim engem nem hanyagolnak el). mikkor a szülök haza jöttek azt mondták rossz ember vagyok,mert nem vigyázok jól a 8 évesre (nagyon jól játszott magának ott a szobában)ezután mentem haza fele ,és bementem a városházba. Ott megtaláltam az idősebb fiút

levágott lábakkal. De beszélni se volt időm mert elhurcolt a volt legjobb barátom anyja egy biztonsági kamrába ,mert egy kis fenyegetésű zombi apokalipszis tört ki a városban. hirtelen megnyúltak az újaim ami a fertőzés első jele volt. És le akartam magam lőni . Megnéztem egy filmet és utána a fejemhez raktam a pisztolyt , de ép felkeltem


2013. okt. 30. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit.nekem van egy vissza térő álmom hogy a haverom bohóc lesz.még nem lett az...még... :D
2013. okt. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én meg azt álmodtam hogy kismajom lettem, bezártak az állatkertbe és a gondozó nőm egy igen csinos nőstény egyed volt. nagy szilikon dudákkal. én meg egész nap azokkal, játszadoztam fantasztikus volt.
2013. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Ezt írd ki kérdésnek hogy mit jelent ez az álom :-) :-D :-D

2013. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit jelentene? Semmit. Egy álom volt, kész.
2013. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!