Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leírnátok miket szoktatok...

Leírnátok miket szoktatok álmodni?

Figyelt kérdés

Úgy szeretem hallgatni meg olvasni az álmokat és keresek egy embert, aki olyan mint én. Vagyis mindig hülyeségeket álmodik xdd Ti megszoktátok jegyezni? Én a kiskori álmaimat is tudom, valamelyiket xd Amúgy fiú vagyok és most leszek hetedikes, tudom nem lényeges, de egy csomóan szokták kérdezni :DD

Értelmes valós álmokat szeretnék :)) előre is köszi ;)



2014. júl. 17. 21:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szia utolsó :D én is álmodok értelmetlenséget, de sosem volt műtétes xd zombis álmom volt nem is egy, de a legutolsó durván vicces volt xdd nem tudom elmagyarázni mi volt de nagyon komoly :DD
2014. aug. 29. 23:06
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Már nem emlékszem mit álmodtam de bátyám azt mondta hogy rohangáltam körbe a szobába mindent levertem az asztalról majd felkapcsoltam a lámpát :D mindezt álmomba.nyaralás alkalmával ordítottam álmomba hogy az nem az a lapáát! :D tegnap azt álmodtam hogy távirányítós repülőbe ülök valaki más irányítja a földről és neki megyek egy fának..:) ma felfutott rapper voltam amerikában xD egyszer kutyák üldöztek volt amikor az S.A.S nál voltam katona meg sokszor álmadok hörcsögökkel xD

15/f

2014. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
xdd ez a hörcsögös xd
2014. szept. 10. 20:49
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

megint én vagyok :D valamelyik nap megint nagy hülyeséget álmodtam XD valami olyasmi volt, hogy az osztálytársainkkal valami farmon éltünk egy intézetben vagy hol és egyik barátnőmet megszállta valami démon. úgyhogy elhatároztuk, hogy keresünk valami démonirtót a faluban, ahol játszódott ez az egész. szóval el is indultunk, csak az intézetből, ahol éltünk, jöttek utánunk emberek, hogy visszavigyenek, szóval bujkálnunk kellett és már majdnem ott voltunk annál a démonirtónál, csak épp valami nagy vásár volt az utcában és alig bírtunk elmenni az emberektől és valahonnan odajött egy ilyen kis kertitörpe nagyságú kis emberke és ilyen hót b uzis hangon elkezdte nekünk ordibálni, hogy "VEGYETEK ALMÁT 6 CENTÉRT!!!!" és basszus akárhová mentünk, a kis bnzishangú mindig követett minket és próbálta ránk sózni az almáját. és ennyi volt :D

16/L

2014. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Úgy imádom az írásaid :DD amúgy bocsi zöld pacsit akartam írni :/
2014. szept. 12. 21:26
 16/23 anonim válasza:
13 éves lány vagyok, 7.-es. Nekem van egy hülye vissza térő álmom. Valahogy elkerülök afrikába, megyek egy lapos hegy tetején, megyek, és egyszer csak leesek, megrezzenek, és felébredek.
2014. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes :O
2014. okt. 26. 17:56
 18/23 anonim válasza:

A 16-os számú vagyok XD

Most már 16 évesen álmodom még mindig ugyanazt. Ezt nem minden este álmodom de tényleg elég gyakori.

Ezzel kapcsolatban egy barátnőm két indokot hozzott fel hogy miért jönnek elő újra és újra:

1. Lelassul a szívverésem és hogy ne ,,álljon le" egy nagyot dobban amit én álmomban zuhanásnak érzek (ilyenkor tényleg lassan ver a szívem szóval gondolom ez az oka)

2. (És ez megmozgatta a fantáziája :) )

Hogy amikor lassú a szívverés én és hirtelen robban egy nagyot olyankor meghal egy részem (nem tudom ez honnan jött neki de... Wow o.o)

2017. júl. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy ennyi év után is írtál :D
2018. dec. 10. 19:27
 20/23 anonim válasza:
Hihetetlen hogy válaszoltál XD
2020. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!