Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leírnátok miket szoktatok...

Leírnátok miket szoktatok álmodni?

Figyelt kérdés

Úgy szeretem hallgatni meg olvasni az álmokat és keresek egy embert, aki olyan mint én. Vagyis mindig hülyeségeket álmodik xdd Ti megszoktátok jegyezni? Én a kiskori álmaimat is tudom, valamelyiket xd Amúgy fiú vagyok és most leszek hetedikes, tudom nem lényeges, de egy csomóan szokták kérdezni :DD

Értelmes valós álmokat szeretnék :)) előre is köszi ;)



2014. júl. 17. 21:25
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Hmm, kicsit régen írták ezt a kérdést. Nekem annyira vidám álmaim nem szoktak lenni de legalább emlékszek rájuk.

Az elejére sajnos nem emlékszek de valami nyomozóval összeálltam mert kiderült hogy nagyon jó nyomozói képességeim vannak és néha előre tudok dolgokat amiről nem tudom hogy meg fognak történni. Ahonnan emlékszek Dunaújváros-ban voltam, a kocsimmal volt egy kis ütközése és letört emiatt a kocsimról az egyik ablaktörlőm. Amikor kiszálltunk a kocsiból én mondtam neki egy utat amiről én csak annyit tudtam hogy mondtam neki valami nagyon nem értelmeset. A városháza előtti kereszteződésben voltunk és hirtelen a szemszögem átváltozott a nyomozóéra és mutatta hogy mit mondtam neki. Elkezdett gondolkozni és megcsinálni amit mondtam. Egy útvonal volt. Elkezdett menni és talált egy ugyan olyan típusú autót mint az enyém. Leszerelte az ablaktörlőt és idehozta nekem. A szemszög visszaváltott és elmentünk a pékség elé, itt rájöttünk valamire és gyorsan kellett egy kocsi de az enyém "messze" volt ezért elloptuk azt ami ott parkolt a járdán. Átmentünk a zebrán egy másik bolt elé, de a járdán ott állt egy rendőrautó ami elkezdett üldözni. Mentünk egy kicsit aztán lefordultunk balra a két ház sor közé. Már nagyjából leráztuk a rendőröket de nem eléggé. A házsor végén már nem a város másik fele volt ott hanem egy híd és alatta a Duna. Azt mondta a társam hogy "bízz bennem". És leugrattunk a hídról elég furán. Felfele repültünk, a kocsi már elkezdett borulni a levegőben. Kiugrottunk a kocsiból, a kocsi beleesett a vízbe. Úgy tűnt hogy én is beleesek a mély vízbe de szerencsére az álom a part felé húzott. Megfogtam egy belógó ágat esés közbe ezért nem estem akkorát mint a társam. Ő a partra esett, én a vízbe. Odasétáltam hozzá a térdig érő vizes homokos talajon. Közbe észrevettem hogy egy túrázó a túlpartról átúszik hozzánk, beszáll egy csónakba és elmegy. Felkelt a társam és azt mondta "szuku". Gondolom azért mert mert vízparton általában sok a szúnyog (szuku egy márka), én mérges voltam és kijavítottam ahelyett hogy valami csúnyát mondtam volna csak azt mondtam hogy "szuka" és ránéztem hogy igen te. Sajnos itt vége lett az álomnak, pedig kíváncsi voltam mi lett volna a folytatás.

Ez nekem egy jó álom mert a legtöbb álmomba általában az van hogy nem tudok beszállni kocsikba meg semmibe mert nem férek be.

2020. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Semmi gond, a napokban néztem rá a profilomra xd
2021. jan. 11. 21:01
 23/23 anonim válasza:

Még mindig a 16-os vagyok.

Az előző éjjel a befejezett szakdolgozatomról álmodtam. Rendesen levert a víz... X")

2021. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!