Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok gyakran zombiapo...

Miért álmodok gyakran zombiapokalipszisról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Visszatérő rémálmom, hogy zombik támadnak meg, már vagy 8-10 különböző módon álmodtam meg zombiapokalipszist. Távkapcsolatban élek, ami eléggé nyomaszt, amikor itthon van a barátom, nincsenek rémálmok se. The walking deadet néztem egy darabig, de álmodtam már előtte is sokat erről és utána jóval is jelentkeztek, péládul ma este. Horror filmeket nem nézek, enyhébb zombis filmeket (pl. Z világháború, Shaun of the dead) megszoktam. A helyszínek nagyon különbözőek az álmaimban, én mindig túlélő vagyok és úgy harcolok ellenük. Kezd már zavaróvá válni a mennyiség, más természetfelettim szörnyes álmaim is vannak, de ezek vannak túlnyomó többségben. Talán ha rájövök arra, hogy mi lehet a háttérben, akkor mérséklődnek.


Köszönöm szépen előre is a normális válaszokat :)



2015. jan. 8. 11:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Biztos van olyan verzió, amelyik biológiailag és technológiailag lehetséges, de a sok elmélet közül, hogy végül hogyan is fogja a végét lelni az emberiség, ezt a forgatókönyvet nem tartom túl valószínűnek :)
2015. jan. 12. 16:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezek a zombis álmok amellett, hogy nézted ezeket a filmeket, azt jelentik, hogy eléggé magányosnak érzed magad. Nemcsak amiatt, hogy a párod gyakran távol van tőled. hanem azért is, mert úgy érzed, hogy más vagy, mint a többiek, és ezt vagy vállalod, és akkor furán néznek rád, és nem értenek meg., vagy leplezed, és akkor meg amiatt vagy boldogtalan, hogy nem lehetsz önmagad.


Kicsit ismerd meg jobban magad, járj el mondjuk táncolni vagy sportolni, ismerkedj meg emberekkel, és akkor majd látni fogod, hogy az emberek többsége nem zombi, nem akar ártani neked, és hogy bizonyos dolgokban ők is különböznek az "átlag"-tól


Olvass minél több könyvet. A humoros vagy a romantikus könyvek jobban el tudják feledtetni a zombis, nyomasztó gondolatokat. Kezdd mondjuk Gerald Durrel könyveivel!

2015. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jézusom....nekem ma volt zombiapokalipszises álmom harmadszorra,én is túlélő vagyok az álomban..és én is távkapcsolatban vagyok a barátommal..:DD Bocsi az offért de ez durva :DD (a Walking dead reklámját naponta látom haha )
2015. márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!