Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Közvélemény kutatás :D Kinek...

Közvélemény kutatás :D Kinek mi volt a legfurább álma, amit valaha álmodott?

Figyelt kérdés
Nekem az, amikor David Hasselhoff egész álmomban félmeztelenül, lassítva futott elém és közben ment a Baywatch föcim dala. :D Nem tudom miért álmodtam vele, soha nem szerettem sem a sorozatot, sem a színészt :D ezt akkor álmodtam amikor Magyarországon nagy divat volt a sorozat, szóval még kicsi voltam, max 10 éves lehettem. :D
2015. jan. 21. 17:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jókat nevettem, köszönöm a válaszokat mindenkinek :D :D
2015. jan. 23. 10:44
 12/15 anonim válasza:
100%

Úristen, de jókat röhögtem :D


Ezt nemrégiben álmodtam. Nem mondom azt, hogy ez a legfurább (nem is olyan vicces, mint a többi), de viszi a pálmát.


A Duna-parton játszódott Pesten, de persze az egész város máshogy nézett ki. Háború volt, de a mostani szaktársaim és a volt osztálytársaimmal voltunk a katonák (19 éves kölykök). Semmi felszerelésünk nem volt, sőt mindenki nagyon csinosan bulinak volt öltözve.

Kilőttünk Budára két rakétát, ami igazából gyönyörű tűzijáték volt. Rohantam tovább a parton, hogy szóljak a barátnőmnek, hogy győzni fogunk, aki közben jött velem szembe, de úgy, hogy két srác kísérte, az egyik konkréten a hátán vitte, és ugrándozva integettek a csata közepén.

Rájöttünk, hogy mégis vesztére állunk, ezért kitaláltuk, hogy behatolunk a lepratelepre, és tőlük, az elátkozottaktól, kérünk segítséget. Mivel vezető voltam, én is ott voltam magbeszélésen (eleve az odajutás egy csatornán keresztül történt, ezért az összes csaj hisztizett, hogy tönkrement a ruhája :D).

A betegek vezetője azt mondta, hogy akkor segít, ha ott maradok a fiának feleségként (de mindenki nagyon undorító volt, persze fiú is, és szó szerint csorgatta rám a nyálát), de úgy hogy azt a házasságost most azonnal el kell hálni mindenki előtt. Na ezen kiakadtam, és elkezdtem bőgni vezető létemre :D A szőke herceg, aki a mi oldalunkon állt, megígérte, hogy ez soha nem fog bekövetkezni, mert ő nem fogja hagyni, hogy nekem bajon essen.

Aztán felébredtem, így nem tudom, mi lett.

2015. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok volt. :D Nem tudok dönteni.


Egyszer azt álmodtam, hogy egy fiatal lánnyal létesítek szexuális kapcsolatot, de kb. 14 éves lehetett (én 20), én háton feküdtem, ő meg rajtam, és csináltunk a dolgot. Felébredtem, levert a víz, és leellenőriztem, hogy meg van-e még a mellem, meg a nemi szervem nem alakult-e át, ugyanis nő vagyok.


Felébredtem, mert suliba kellett menni, kimentem fürdőbe, elintéztem a reggeli teendőket (fogmosás, mosakodás, fésülködés stbstb.) és észrevettem, hogy nincs bepakolva a táskám, na, akkor gyorsan elkezdtem keresgélni a füzeteket, könyveket. Nézem az órát, mondom, ha elindulok, akkor pont elérem a buszt. Már csak fel kellett öltöznöm, nem találtam zoknit, gyorsan nekiálltam keresni. Buszt lekéstem, és elkezdtem gondolkodni, hogy ma egyáltalán bemenjek-e, vagy maradjak itthon. Na, abban a pillanatban felébredtem az óra csörgésére. :D Elindulok a fürdőbe, fogmosás, mosakodás, öltözés. Aztán öltözés közben felébredtem, de akkor már tényleg.


Katonai egyenruhában voltam egy bunkerben, és jön oda hozzám egy parancsnok kezében egy papírral, hogy néhány dolgot el kéne vinni Hitlernek, és, hogy csakis én csinálhatom meg ezt a feladatot. Felébredtem, és pár percig bámultam magam elé, hogy én többet nem alszok, ha csak ilyeneket tudok álmodni. :D


Volt, hogy álmomban úsztam (amúgy nem tudok) és elég zavaros volt a víz, a semmiből feltűnt egy cápa, menekülni próbáltam, de beleharapott az oldalamba. Felébredtem, fájt az oldalam, és megnéztem, hogy van-e harapásnyom, vagy nincs.


Tetkóval is megesett már ugyanez, álmomban tetoválták az egész hátamat, a végén egy nonfiguratív minta borította. Felébredtem, és mentem a tükörhöz megnézni, hogy mi van a hátamon.


Még biztos volt, mert én csak hülyeségeket álmodok, majd ha eszembe jut, akkor írok :D

2015. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jókat írtok! :D
2015. jan. 24. 22:22
 15/15 anonim ***** válasza:

Pár hónapja álmodtam azt, hogy a Tokio Hotel énekese, Bill Kaulitz privát koncertet adott nekem, a Monsoon c. dalukat énekelte, de nem egyedül, hanem egy lánnyal akinek a haja szivárványból volt. :D :D :D Ugye énekeltek nekem én meg annyira örültem álmomban, hogy sírtam...


Igen ám, de ugye felébredtem és csak lestem, hogy mivaaan? :D SOHA nem szerettem a Tokio Hotelt, erre tessék... :D gőzöm sincs miért álmodtam ezt. Ráadásul utána annyira nem ment ki a fejemből ez a dal, hogy többször is meg kellett hallgatnom. :(

2017. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!