Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mik voltak a legérdekesebb...

Mik voltak a legérdekesebb álmaitok?

Figyelt kérdés
:-)

2016. okt. 28. 19:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok #5. Bogeszcsi mesélek egy friss álmot.

A nő Kleopátra hasonlított, a hajviseletre miatt, de ő is egy úrnő volt. Egy hajóra kerültem, mint evező rabszolga, de gyenge fizikumom miatt takarítási részlegre kerültem, nem panaszkodom hiszen csak egy álom volt. Az egyik erős dalia kimúlt, ekkor engem tettek az evezőtárcsák elé. Nehéz volt, imádkoztam, hogy kibírjam élve. Majd a hajót kalózok szállták meg, minket fogjuk ejtettek, és Kleopátra elé vittek. Ott álltunk legalább negyvenen. Én ott szemet szúrtam a vézna, de szikár testemmel a többi daliás közt. /itt történt a furaság/ mindenkinek kiosztottak egy gumirudat (18cm) , ami nagyon hasonlított a falloszra. Én egy vereset kaptam, olyat mint a kutyusoké. Kleopátra mindeggyiket sorba cuppantotta, amikor rám került a sor, azt mondta: Nekem ez nem kell!

Kicsit zavarbaejtő volt a dolog.


- Nekem az igazi, kell!


(hűha kezd izgalmas lenni)

Letolta a nadrágomat és csak méregetett.

- Mindig ekkora? - Kérdezte.

Én is végigmértem őt, és láttam, hogy Kleopátra hasonmása nem fehérneműt visel, hanem pelenkát.

Nagyon megsajnáltam, mert a nagyira emlékeztetett (nyugodjon békében.)

Aztán ezt látta rajtam, hogy nem akarok szexet, csak romantikát, olyan összebújósat. Így lettem a szexuális rabszolgája. Egyetlen üröm az örömben, hogy néha megvert ostorral, akkor akadt ki, ha kijelentettem, most hasogat a fejem.

- Szóval hasogat a fejed? Akkor hasogasson a hátad is. Véresre ostorozott, ez másnap is kellemetlen volt, mert amikor szeretkeztünk, ő az eksztázisában karmolászta a hátam, ezzel felsértve a gyógyuló félben lévő sebet, de nem panaszkodom, mivel egy ilyen együttlét során együttérzéssel nyalogatta sebeimet.

Nos Ennyi.

2016. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!