Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a jövőt? 👇&...

Megálmodom a jövőt? 👇👇👇👇👇👇

Figyelt kérdés
Többször is volt már, hogy álmodtam valamit, ami másnap,vagy pár nappal azután megtörtént. Voltak jelentéktelenek is,de volt olyan ,ami teljesen ugyanaz volt. Pl: megálmodtam az iskolás jegyemet( mármint dolgozat után,mielőtt nem osztották ki), megálmodtam a másnapi újság egy részét...stb. Sok ilyen volt, de talán a legijesztőbb,hogy megálmodtam azt a balesetet,amikor egy iskolabusz ment bele egy híd lábába (vagy mibe?). Pár nap múlva már jött a hír,hogy megtörtént. Múlt éjszaka megint egy balesetről álmodtam, ezért gondoltam megírom ide, hátha valaki tud választ ezrkre az álmokra.

2017. ápr. 11. 18:27
 1/7 anonim válasza:
70%
Most milyen balesetről álmodtál? Amúgy para ez az egész. Mondjuk velem is voltak olyanok,hogy megálmodtam valamit,csak nem ilyen durvát.
2017. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 thoomas26 ***** válasza:
40%
Az egészen közeli jövő viszonylagos pontossággal már most létezik, ezért az álmaidban (mely egy sajátságos tudatállapot) bepillantást nyerhetsz az eseményeibe. Úgy gondolom, nem véletlen, ha ilyenek történnek veled; valami üzenetet mindenképpen hordoznak. Akár azt, hogy higgy a jövő jelen létezésében.
2017. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Az ember,NEM képes megálmodni a jövőt,különben nem működnének a szerencsejátékok.


Viszont működik a "dezsavű"érzés,ami utólag gondolja azt,mintha megálmodta volna,vagy megtörtént volna már egyszer.


Szintén működik,az önmagát beteljesítő jóslat(álom),melyben az,akinek jósoltak(megálmodta),tudatalatti parancsa a jóslat(álom)irányába kényszeríti a dolgok folyását.Ez akkor működik,ha az illető hinni akar a jóslatban(álomban).

2017. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

,, Jövőből végtelen van ám csak egy válik valóra"

-Arylin aspektus


forditom: jövőbe utazni is csak egy LEHETSÉGES jövőbe lehet , mert kitudja milyen változást vesz még a világ.

Pl: az egyik párhuzamos világban 2texas van. És ezzel többet mondtam mint szabadott volna.

-oWn

2017. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kedves Kerdezo! Bocsi a helyesirasert,telefonrol nyomom. A folyamatos dezsavu azt jelentheti,hogy mar ezelott is megelted ezeket a dolgokat. Neha felkialtojel,mi az,amin valtoztathatsz is. Ha tobbszor almodsz kesobbi valosagot,feltehetoen elozo eletedben is hasonlo donteseket hoztal. A hibak is addig ismetlodnek,ameddig le nem vonod a tanulsagot. En hiszek benne.
2017. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is pont ez van már egy ideje.

Csak hogy a legfrissebbeket irjam:

Megállmodtam, hogy leszakad a redőny: Pár nap múlva leszakadt a redőny, és ugyan azt mondtam, mint az álmomba a nagyimnak

Megállmodtam, hogy jövök haza a Margitszigetről, és a túloldalon ugyan úgy ott állt a csávó, mint az álmomba, ugyan ott, ugyan abban a ruhában, biciklivel.

És még sok más. Nem tudom mi akar ez lenni, de kicsit para.

2021. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csentezsofia627 válasza:
Mostanában velem is ez van! Miota betöltöttem a 16-ot olyan fura álmaim vannak amik valora válnak. Megálmodtam a jegyeket és rá a reakciomat, hogy elfelejtem a házit, a spárba le van árazva a pizza. Nagyon para és kezdek félni.
2022. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!