Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elkábulás, drogok? Már megszok...

Elkábulás, drogok? Már megszoktam, hogy furcsa dolgokat álmodok, amik ráadásul pozitívan hatnak rám. Előző este azt álmodtam, hogy egy erdőben vagyok és valamit az arcomba fújnak amitől elkábulok.

Figyelt kérdés

Utána pedig egy székben ülök, a karjaim tele vannak tűkkel, amik mintha valami "kábítószert" fecskendeznének belém.

Végül kitéptem őket a karomból, meg megszöktem, de nem ez a lényeg. Soha az életemben nem ájultam vagy kábultam el (nem hogy drogoztam, de még nagy mennyiségű alkoholt sem ittam), ráadásul ez a kábulás, mint említettem valahogy "boldoggá" tesz.


Hasonló álma volt már vkinek? Vagy valami magyarázat, ötlet? Sokáig gondolkoztam, hogy kirakjam e mert azért nekem egy álom elég személyes úgyhogy csak óvatosan. De szívesen várok bármilyen választ.



2017. máj. 21. 19:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Á, Mi ki tégla? :)) Ki tégla? Ügyesen próbálod lejáratni kamu spiritualitással a valódit... Bár ettől még átlátszó, gyenge próbálkozás részedről.
2017. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!