Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fel tudsz kelni az álmodból...

Fel tudsz kelni az álmodból tudatosan?

Figyelt kérdés
Én igen,de akikkel eddig erről beszéltem,azok nem.Ha rosszat álmodok,odamegyek a falhoz,megpróbálom belacsapkodni a fejemet(álmomban =D)de ilyenkor nagyon-nagyon lelassulok,és nem sikerül.Az összes erőmmel a szemhéjamra összpontosítok,és akkor hirtelen a valóságban nyílik ki a szemem.TökJó=D
2010. máj. 22. 14:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ritkán, de sikerült már.
2010. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
néha sikerül.
2010. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

nekem általában 2 féle álmom szokott lenni :

Vagy valami erotikus tartalmú, amiből miért is akarnék felkelni?!

Vagy rémálom amiből fel tudok kelni,de én is úgy szoktam hogy megölöm magam.Általában ugrok egy nagyot,és megpróbálok a fejemre esni.És akkor felébredek.Szar érzés "meghalni" de jobb mintha tovább kéne szenvednem a rémálomban.

2010. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült már 1-2 alkalommal.
2010. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan borzasztó az álom, megpróbálom irányítani, ha nem tudom, akkor felébresztem magam, azt hiszem ugyanígy.
2010. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Már nagyon rég nem volt olyan álmom, amiből annyira fel akartam ébredni. Gyerekként viszont előfordult. Olyankor nagyon kellett összpontosítanom, összeszorítottam a homlokom és felébredtem.

Lehet, hogy kipróbálom a közeljövőben, hogy megy-e még. :D

2010. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban ha wc-t láttam álmomban akkor bepisiltem. Ezért elkezdtem azt csinálni, hogy ha látok egy wc-t akkor megpróbálok felébredni. Minden probléma nélkül ment, csak jó erősen becsuktam a szemem aztán kinyitottam. Bár már lassan 15 éve nem próbáltam, szal lehet nem menne.
2010. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan, mint az előttem szóló.

Erősen összeszorítom a szemem és magamban azt mondom hogy most felébredek és voilá.:D

Amikor akarok, és tudom hogy csak álom olyankor sikerül.

2010. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok felkelni :( Mondjuk nem is emlékszem, hogy mikor volt utoljára rémálmom, inkább annyira valósághűnek tűnnek abban a pillanatban, hogy eszembe sem jut, hogy álmodok, és fel lehet kelni.
2010. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Énis, de nagyon szar néha, volt mikor nem bírtam és ilyen furcsa érzés volt nem kaptam levegőt és nagyon lassan dobogott szívem...utánna vhogy sikerült felkeltenem magam így ezután inkább nem próbálom többször...:S
2010. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!