Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízis volt, vagy...

Alvásparalízis volt, vagy csak egy álom? Okozhat kárt a paralízis, ha észreveszi más külsős?

Figyelt kérdés

Ülve elaludtam, viszont úgy érzem, hogy félig ébren voltam. nagyon sokszor ismétlődött meg a dolog egymás után, de a lényeg, hogy ülve aludtam. szemem kinyílt, és mintha a jobb kezem mozgott volna valamennyire, de a bal oldalam, mindenem le volt bénulva, szóval féloldalasan. egyáltalán nem mozgott. aztán már a jobb se. Visszaaludtam, mert képtelen voltam felkelni. szem lecsuk. utána, az valszeg álom volt, mert az előttem levő gépen nem találtam semmi előzményt, mintha sikerült volna mozognom és gépeztem volna, valóságos volt. aztán visszaaludtam, ismét ez a bénulás. sokszor egymás után megpróbáltam felkelni, de mintha megintcsak álomban találtam volna magam. Végül, mikor felkeltem kimentem egyet sétálni és megijedtem az alvástól, de végül visszaaludtam.

Nem tudom mi volt, de ha jött volna bárki... alvásparalízisből ha épp felkeltenek/meglátnak, hogy csak a szemed mozog, mukkanni sem bírsz, mit tesznek veled? ha megmozgatnak kb nagy kárt vagy halált is okozhat nem?

Nagyon megrémültem. eddig csak otthon voltak ilyesmik az ágyikóban.


2019. jún. 1. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az volt, viszont nem kell aggódnod, nem tesz semmi kárt benned, ha kívülről beleavatkoznak, csak könnyebben felkelsz belőle. Amire te gondolsz az az, hogy az alvajárót nem ébresztjük fel, mert azzal megzavarjuk, és pánikba eshet, halált viszont ez sem okozhat.
2019. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Halált az okozhat esetleg, de lehet, hogy ez is csak elmélet, ha például egy médiumot hipnotikus állapotból vagy pl speciálisan elaltatott(pl műtét miatt) emberre ijeszenet rá valami vagy rántják vissza tul gyorsan az éber tudatállapotba.Mivel ilyenkor az éteri test lesz kilökve átmenetileg a fizikai testből, ami emiatt gyengül, s ha az óvatlan külső beavatkozás miatt, ha az éteri test túl gyorsan csapódik vissza a fizikaiba, annak veszélye lehet.Nos valahogy így írják.Hogy mennyire igaz, nem tudom.De ha csak sima álomból, alvásparalizisből riasztanak fel, az nem baj.
2019. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak arra gondoltam, hogy én nem tudok ugye visszatérni belőle és ha hirtelen felriasztanak, visszatérek e, vagy ugyanúgy kint rekedek
2019. jún. 2. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol kint? Hol rekedsz kint?

Ez csak álom

Tudatos álom volt

2019. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!