Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki mit gondol az ikrek csillag...

Ki mit gondol az ikrek csillagjegyről? Mik a jó és a rossz tulajdonságaik?

Figyelt kérdés
Ti miket tapasztaltatok irker csillagjegyű barát/családtag/párod-nál?

2019. aug. 27. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Pozitívum: nyitottak, szociálisak, jól kommunikálnak, felszabadultak, barátságosak, érdeklődőek, kíváncsiak, nyitottak, gyermekiesek, sok féle téma érdekli őket, szeretnek új dolgokat tanulni, egész okosak, jó kedvűek, optimisták

Negaívumok: felszínes, sekély, pletykás, kétszínű, nem bír elköteleződni vagy egy helyben maradni huzamosabb ideig, naiv, gyerekes/komolytalan, hazug, érzéketlen

Nekem apukám ikrek napjegyű és nagyon szeretek vele beszélgetni, mert nagy tudása van és minden érdekli, azonban skorpió nagjegyűként képtelen megérteni a lelki világom mélységeit és a gondolatmenetemet. Általában jókedvű és optimista, rá tényleg merem mondani, hogy igazán él.

Ikrek osztálytársakkal is ugyan az a problémám, elég kétszínűek és sokszor rosszat akarnak. Nem képesek mások lelkébe látni, hiába is szeretnének jót tenni, ezzel néha az ellentétét érték el. Kommunikáció szinten a korom beli ikrek napjegyűekkel nincs probléma, inkább pár téma kifejtése, amik az érzelmek és a lélek felé terelődnek.

Általános megfigyelés: fiatalsbb lányoknál nagy részük elég könnyűvérű és sekély természetű. Kinek nem inge...

2019. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikativak nyitottak.
2019. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

A ferjrm volt szeretoje is ikrek volt.Kedves,mosolygos vidam,csacsogos.Ezzel csabitotta el.

Aztán mikor vege lett,egy bosszuallo,verszomjas kavarogep lett belole,aki nem szegyellt terhesseget hazudni...


Egy volt kolleganom,maga a bubaj,a m.hely bohoca,beszedes, mégis egy egoista,ketszinu ,torteto kavarogáp,akivrl senki se dolgozozt szivesen,le is szamolt.

2019. szept. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
34%

Én szintén egy Ikrek vagyok. Amit itt leírtatok, azzal az a helyzet, hogy valamiért rám még a fele sem igaz. A következő sorokat most egy igazi, érett, de fiatal Ikrektől olvashatod!


—> Az Ikrekre nagy eséllyel igaz:

Nyitott, érdeklődő, szereti a társaságot, segítőkész, gyorsan tanul, játékos, optimista, udvarias, nem haragtartó, valamennyire hangulatember, nagy a tudásszomja és a fantázia érzéke, valamint a fáradtság tűrő képessége, ha őt valami igazán érdekli és motiválja.


—> Viszont íme a "Hamis Ikrek" jellemzése, amely nagy eséllyel egyáltalán nem összeegyeztethető egy akármilyen weboldalon jellemzett Ikrekkel:

–Tudják a hűség pontos, igazi jelentését;

–Ragaszkodóak a párjukhoz is, nemcsak a barátaikhoz;

–Csak a rögtönzés miatt felszínesek. De amúgy igenis vannak nekik, és ha kell, mély érzelmeik is;

–A nagy sietségben is képesek precízek és igényesek lenni;

–A gyerekességük az optimizmusukkal és az életvidámságukkal természetesen jár együtt, nem pedig az éretlenségüket jelzi;

–Nem mindig kezdeményezőek és rámenősek, tehát tartózkodóak is tudnak lenni, és tudják mikor kell elhallgatni;

–Lehet egyes dolgokban nincs kitartásuk, de ha nagy az önbizalmuk és motivációt is bőven kapnak, nagyon is megbízhatóak és törekvők tudnak lenni;

–Persze nagyvonalúak is, valamint fontos számukra a becsület és a tisztelt;

–Nem minden esetben pletykások. Nagyon is jól tudnak titkot tartani, és csak azt kotyogják ki, amiről nem értik, mi titkolni való van benne, és totál nyilvánvaló. Azonban ha a személyes, bizalmas, illetve egy közösség érdekében álló titkokról van szó, hallgatnak róla;

–A legtöbbször bátran kifejezik érzelmeiket, véleményüket, és kimondják az igazat. Csak akkor hazudnak, ha egy titkot próbálnak őrizni, ha megszégyenítő helyzeteket akarnak elkerülni, illetve ha csak poénból ugratni akarják a másikat;

–Talán azért lehet bántó vagy unalmas egy egy viccük vagy ártatlan beszólásuk, mert azt az intelligenciájukkal fűszerezik meg, ezzel is a tudásukat kamatoztatva;

–Nem vetik meg, hanem néha/gyakran nagyon is vágynak az elkötelezettség és a hűséges, tartós párkapcsolat iránt;

–Ha az ellenkező nemből egy gyönyörűnek gondolt személlyel találkoznak, nagy eséllyel azonnal beleszeretnek, és hűségesen kötődni akarnak majd hozzá. De az Ikrek hiába szeretnek bele őszintén, tiszta szívből a kiszemeltjükbe, hallgat a józan észre is, vagyis ha észre veszi a viszonzatlan szerelmet és a kapcsolat elhanyagoltságát, azt ő őszintén közli vele. De ha ez sem változtat, egy idő után nem fecsérlik tovább az idejüket reménytelen próbálkozásokra. Lazán tovább állnak, minthogy beleragadjanak egy egyoldalú és szívfájdító kapcsolatba. Azonban ha mégis megtalálják az igazit, egy életen át kötődnek hozzá.


Nos, remélem sikerült rálátást adnom az Ikrek egy másik, sokak által alig ismert arcára. Ezek szerint én is egy "Hamis Ikrek" vagyok, de én csak büszke vagyok erre. Ez a fajta érettség az átlagos Ikreknél kicsit később alakul ki. 14-18 éves korban még igen ritka.


17 éves/férfi

2019. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Inkább fiú az még....
2019. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14: Tökéletesen igaz rám, amit írtál a “hamis ikrekről”. Mintha a saját jellemzésemet olvastam volna.

Egy ikrek nő.

2020. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!