Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szeretne-e esetleg valamit...

Szeretne-e esetleg valamit tőlem, vagy mire vélhetem ezt a viselkedést egy skorpió férfitől? (néha már agyrázkódást kapok)

Figyelt kérdés

Nos, már volt itt egy kérdésem májusban. Év elején szakítottunk a párommal (elég csúnyán - ezt arra értem, hogy mindent egymás fejéhez vágtunk). Majd májusban újra keresett, küldött nekem ajándékot, felvetette, hogy beszéljünk valamikor szóban (jelenleg még külföldön van, alapból távkapcsolat volt) stb. Akkor nem lett belőle semmi. Majd pár hete újra megkeresett. Hosszú idő után nem reagált kioktatóan a válaszaimra, így elkezdtünk újra kommunikálni. Felhoztam neki, hogy örülnék, ha hazajönne, hogy kis időt együtt töltsünk, de ha ő nem szeretné, akkor sem történik semmi. Magam is meglepődtem, hogy azt a választ kaptam, hogy hazajönne.. Viszont megjegyezte, hogy meglepi, hogy ezt írtam neki, azt hitte, rég van valaki(m). Majd pár napja fél év után újra beszéltünk jó pár órát telefonon.

Mindezek ellenére egyáltalán nem tudok rajta kiigazodni. Egyáltalán szeretne bármit is, vagy csak, mint ismerősként szeretné fenntartani a kapcsolatot? Szóban egyáltalán nem jött föl a kettőnk dolga (anno nem volt rendes lezárása, részéről a "majd visszaterhetunk rá" dolog volt), sem az, hogy mennyire gondolja komolyan, hogy hazajönne, és egyáltalán mi céllal. Jómagam nyitottan állok hozzá, de reménykedni nem szeretnék. És hát azóta nem is keresett, miután beszéltünk.

Bármi építő jellegű vélemény valakinek? Tisztában vagyok azzal, hogy a horoszkóp nem minden (sőt), de rá abszolút illenek a skorpió "tulajdonságok". Köszönöm, ha valaki érdemben reagál.



2019. aug. 28. 21:12
1 2
 11/11 Blade Bone ***** válasza:
Mondjuk ez igaz, de ettől függetlenül közömbös biztos nem vagy a számára... Fura amúgy, de le mertem volna fogadni h oroszlán jegyü vagy, mondjuk fordulónappal csak különlegesebb.
2019. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!