Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegyű, mégsem igaz rá?

Bika jegyű, mégsem igaz rá?

Figyelt kérdés

A Bika csillagjegyről mindenhol azt olvastam, érzéki,szenvedélyes és a szex élete fontos része.

Egy hónapja van egy harmincas Bika férfi párom és eddig összesen négy alkalommal volt testi kontaktusnak nevezhető dolog. Viszont minden alkalommal lelohadt és már nem is tudott erőre kapni. Azt mondja, legyek turelmes,de én Skorpió vagyok és nagyon fontos nekem a szexualitás is egy kapcsolatban. Kedves ember, de unalmas és nem beszédes, ráadásul szex sem jó.

Vajon mire alapozták, hogy a Bika jó szerető, ráadásul a Skorpióval ideális párkapcsolatot írnak. Abszolút nem így látom sajnos..Nincs is kedvem sokszor találkozni vele.


2019. szept. 25. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A realitas vilagaban butasag a horoszkopban hinni


DE jatsszunk el a gondolattal :)


A szemelyiseget elsosorban az un. gyorsan mozgo bolygok, a Nap, a Hold, a Merkur, Venusz es a Mars hatarozza meg.


A Merkur tradicionalisan az egyen gondolatait, vilaglatasat hatarozza meg.

Ez fogjuk ra nem kell egy jo szexhez.


1. Tudjuk egy hapsi napjegyet, ami bika.


2. Elvileg, az erzelmi eletet az adott idoben felkelo/ nyugvo Hold hatarozza meg- ez az aszcendens. Ezt nem tudjuk.


3-4. Ezen kivul, a szexualitast a Venusz ( mit szeretek)es a Mars (mit teszek) altal bezart szogek is meghatarozzak, ezek egyiket sem tudjuk.



Mit tudunk?

Egy napjegyet, ami onmagaban ertelmezve nem sok mindent mond.

2019. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A bikakra jellemző hogy unalmasak, gondolkodás mint egy lassított felvétel, szexben is unalmasak semmilyenek.

Ha a fejükbe vesznek valamit kitartóak de ennyi

2019. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!