Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos ferfival egyutt elni?

Kos ferfival egyutt elni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ikrek vagyok, a férjem Kos. Makacs, öntörvényű, kíméletlen, de rendkívül színes egyéniség. Soha egy percet sem unatkoztam mellette. Hűséges, sosem kellett aggódnom, hogy félrelép, nagylelkű, nem sajnál tőlem semmit.
2019. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Váó.
2019. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy első is írta, makacs és öntörvényű, néha hirtelen. De nyilván az aszcendense és a holdjegye is sokat nyom a latban, lehet, hogy ezek miatt ő kiegyensúlyozottabb.
2019. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom, én jobban bírom az ember férfit.
2019. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Akik az alapján határoznak meg valakit (#1, #3-as válaszoló), hogy mikor született azoknak gratulálok.
2019. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5-nek: nem a csillagjegye alapján határoztam meg, egyszerűen csak leírtam, milyen. Ha nem Kos lenne, akkor is ilyen lenne, de az.
2019. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

En emg azoknak gratulalok akik ide irogatnak feleslegesen inkabb ha ferfi vagy adj tanacsokat noknek a menstruaciojukkal kpcsolatban ahhoz is annyi kozod van mint hogy ebbe a kategoriaba irogatsz......

Nokent pedig hasonlokeppen merevedesi panaszokhoz irogass inkabb az urologia foruman......


Koszi a valaszt!

En is egy kossal elek egyutt raadasul dupla kos... dolgozik mint egy gep, viszont egy vegtelenul josagos ember, ontorvenyu es eleg hirtelen is de en emg tole is hirtelenebb vagyok ha elborul az agy! 😂 Eleg sertodekeny is!

Par honapja elunk egyutt de nem mertunk meg beleallni a masikba ugy vita gyanant! Egyenlore meg van bennunk annyi visszafogottsag hogy nem szolunk inkabb a masikhoz...!!:) Kivancsi leszek milyen lesz ha robban a bomba.. Egyenlore minden hirtelen es gyorsan jott ahogy egy kosnal “megvan irva” :) elso perctol fogva hozza koltoztem, es talan egy napot toltottunk kulon miota egyutt vagyunk... az is egeszsegugyi okokbol.....



Edesapam is kos o viszont sokkal megalkuvobb meg konfliktuskerulo mint a parom... edesanyam is ikrek es dominans ikrek az utolso utani szo is az ove de csak szavakban mondja magaet tetteiben mar gyavabb!

2019. szept. 30. 18:39
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Hiszek az asztrológiában, de ne a nők lapjás horoszkóposdit vedd alapul, ahol leírják, hogy milyen a kos, milyen a szűz...stb. Mert ez csak egy töredéke a dolognak. Amiről te beszélsz, az a nap jegye az illetőnek. De mellé ott van a hold jegye, az aszcendese, bolygóállások és még rengeteg ilyen, ami mind befolyásolja a dolgot. Úgyhogy nem lehet azt mondani, hogy minden kos ilyen és ilyen. Tudd meg a holdjegyét és az aszcendensét is és akkor máris átfogóbb képet kapsz. Önmagában a napjegy még nem mond eleget.
2019. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
...és a többi bolygója? Az egy dolog, hogy a Nap a kosban van, de a többi bolygó helyzete sokkal többet nyoma latban.
2019. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kos: kezdődő tűz (túlfűtött, kontrollálatlan). Hosszú távon nehezebb lehet elviselni. Ha neked sikerül, akkor valószínűleg működik a dolog.


Oroszlán: kiegyenlített tűz.


Nyilas: hanyatló (változó) tűz.

2019. okt. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!