Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos ferfival egyutt elni?

Kos ferfival egyutt elni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 08:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki jartas az asztrologiaban szivesen leirom a tovabbi bolygoit is illetve ezen kivul altalanossgaban segitene azt elmagyarazni nekem hogy mikent kell nezni higy melyik bolygo hanyadik hazban all! Azt nem igazan ertem
2019. okt. 2. 11:04
 12/13 anonim válasza:

Nálunk apukám kos és hát na....

Mindenbe nagy hévvel belekezd, aztán a végére vagy nem lesz belőle semmi vagy gyors összecsapja.

Mellette sokszor agresszív és hamar felkapja a vizet. Viszont néha érzelmes, bár én nem nagyon tudok vele kommunikálni, hiába van pár közös téma. Ő az a hallgatag, meghallgat és ennyi. Reakciót nem nagyon várok tőle. Meg nagyon türelmetlen.

Viszont van sok kos barátom, akikre pl. nem igaz mind, jól eldumálunk, szórakoztatóak stb.

Szóval ez sem mérvadó.

2019. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű eset, de nem lehetetlen. Türelem, türelem, türelem. Meg persze egx kevés engedékenység
2019. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!