Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A HR-eseknél milyen tulajdonsá...

A HR-eseknél milyen tulajdonságok számítanak jó pontnak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 19:01
1 2
 1/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
88%

hrportal.hu

profession.hu



olvasgass cikkeket, hatszortízahuszonharmadikon forrás van róla a ZinterneBEN

2017. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ szerintem, hogy HR-en belül mi a dolga.
2017. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Mindig munkakörtől függ.
2017. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha olyan referenciát teszel elé amitől még a p**ján is fel áll a szőr.
2017. márc. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A Tengerész ***** válasza:
Amik alapján alkalmasnak talál az adott munkakör betöltésére.Nyilván egy topmanagernek más elvárásoknak kell megfelelnie mint egy árúkiadónak. Mindenesetre tiszta nyílt tekintet, belenézel a szemébe, nem gyűrögeted a kalapodat, nem tépelődsz, nem hebegsz-habogsz. Visszakérdezel néha, nemcsak a kérdésekre válaszolsz, ugyanakkor nem vagy riasztóan határozott, mert azt gondolja túlságosan konok önfejű vagy, csak a baj lenne veled. Ne dicsérd magad túl, de érezze, hogy nagy nyereség a cég számára ha téged alkalmaz.
2017. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

● A LEGBIZTOSABB "jó benyomást" akkor teszed egy Human Resource-osra (szanszkritül: emberi erőforrás-gondnok), ha TUDJA, hogy a cég egyik főnökének a valakije vagy!...


Félre a tréfával (vagy nem is...):

● A második legnagyobb százalékértékű esélyed akkor van egy HR-esnél, ha manus az illető (ami azért, ölég ritka...), és te 30-on INNEN életkorú, BOMBÁZÓ (bögyös, faros) CSAJSZI VAGY! (És LÁTSZIK RAJTAD, hogy BÁRMIRE képes vagy az állás elnyeréséért...)

● A harmadik legesélyesebb helyzet, "jó benyomásra", ha a HR-es, 30-on túli, kikapós "menyecske" (értsd: könnyűvérű luvnya...), vagy akár már válófélben is van (ugyanazon okból...), és TE egy szőke, kékszemű, 190 centi magas, Dolf Lundgren izomzatú, 20-on éves "torreádor" vagy!

● A negyedik legesélyesebb szituáció az, ha a HR-es "melegházhy" típus, és UGYANOLYAN NEMŰ, MINT TE, — és az ESETE VAGY!...


(A többi, amit itt felsoroltak, ÉRDEKTELEN...)

2017. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utóbbi: ez akkora hülyeség, hogy csak na. Lehet, sőt biztos, hogy sok helyen így van, de nem lehet mindegyikre ráhúzni.


Én most egy multinál dolgozok, mikor felvételiztem, akkor a HR-es egy 40-es férjezett józan életet élő nő volt. Én férfi vagyok, és nem a Brad Pitt típus. Rokon se. Mégis jó benyomást tettem rá (és a főnökökre), így engem választottak.

2017. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És mielőtt mondanád, még csak ismerősöm se volt az adott helyen.
2017. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

...Hát igen... Kihagytam a 4-ik pontot: a "vizesnyolcas" effektust!...

Ez az, amikor a jelöltön LÁTSZIK, hogy soha nem lesz képes olyan szintre emelkedni a ranglétrán, hogy a HR-est "kigolyózza" a cégtől!...

2017. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
...és akkor legyen az, az 5-ik...
2017. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!