Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi véleményetek a skorpió...

Mi véleményetek a skorpió jegyben szülött babákról, gyermekekről?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy október végére leszek kiírva és kicsit megijedtem, amikor utánaolvastam hogy skorpió jegyben fog születni az első babánk. (Én vízöntő vagyok, a férjem mérleg.) Az elemzésekből az jött le, hogy nehéz személyiségtípus lesz, és volt olyan elemzés ami már egész szélsőségesen írt a születendő gyermekről ami őszintén rosszul esett és picit el is vette a kedvemet. Van ennek őszintén értelme ???

2020. febr. 20. 14:07
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia,a horoszkop a legutolsó dolog ami miatt aggodnod kell szerintem:D

Nyugalom,egy skorpió gyerek nem a világ vége:)) hidd el jól jársz vele,nehéz lesz vele,azt nem mondtam,de ha sikerül egy jó kapcsolatot kialakítani vele akkor mindentől megakar majd óvni.Akit szeret,azt megóvja.

Én csendes baba voltam,nem sírtam,nyugodt voltam.

Ahogy nőttem elég befelé forduló gyerek lettem,eleve introvertált vagyok Így nem meglepő.Igazából szerettem állatokat kinozni,nem tudom miért,de nem valószínű hogy ez kapcsolódik a skorpiósághoz.

Ha lány lesz,nagyon erős akarata lesz,ha fiú akkor visszafogottabb.

Igazabol a nevelés fog mindent eldönteni :)))

Nekem mindkét szülőm skorpió és elég nehéz volt...

De egy ilyen családba valószínű jól meglesztek

Szeresd szívből,ha valamit majd komolyan mond,ne nevesd ki érte! Még ha aranyosnak is tűnik.Nagyon érzékeny kis lelku ember lesz ha valóban azonosul a skorpió jeggyel.Kivulre nem fogja mutatni,azt hogy neki mi fáj és mi nem,belül próbálja megoldani a dolgokat,segítség keres nélkül.Ezert fontos a jó szülő gyerek kapcsolat😄

Ne ítéld el őt és szeresd szívből majd!

2020. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!