Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán anya milyen?

Oroszlán anya milyen?

Figyelt kérdés
Tényleg ilyenek oroszlán anyukák? [link]
2020. márc. 9. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen:

[link]

2020. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek! Olyat nem kérek hogy hülyeség!
2020. márc. 9. 20:12
 3/12 anonim válasza:
94%
Hát nem tudom csak azt hogy az én anyukám is oroszlá és szerintem ő sosem volt ilyen! Talán pont az ellentéte. (de mindig lehetnek kivételek)
2020. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém mindig szervezkedett, menedzselt engem, elvárta tőlem a maximális teljesítményt, kontrollmániás volt.

Már rég felnőtt vagyok, de még mindig hajlamos rá, hogy irányítgatni akarjon, persze nem hagyom, csak nevetek, mert tudom, hogy ő ilyen, nem tud megváltozni. Ugyanakkor nagyon szerető anya, igazi anyaoroszlán, nem önző, gyerekkoromban rengeteget foglalkozott velem.

Most elolvasom a cikket, nem akartam, hogy befolyásoljon :)

2020. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én anyám messziről sem volt ilyen. Hideg-korlátozó, nevelés helyett mindig csak tiltott, elvárt, de nem adott, sosem volt szoros kapcsolatunk, sőt, kamaszként gyűlölködésig fajult.


Nem hiszem, hogy ezt csak a horoszkópra lehet ráhúzni mondjuk, bár anyám hisz az ilyesmiben és tipikus oroszlánnak tartja magát.


Ja, és persze ő meg van győződve, hogy jól nevelt. :)

2020. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
24%
büdös
2020. márc. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az enyém mérgező szülő volt. Mióta az eszemet tudom lelkileg terrorizált. Élvezte, ha rossz nekem. Mindig azt szerette, ha az ellentéte történik, mint amit szerettem volna. Ha pl kék pulcsit szerettem volna, pirosat kaptam, ha mondtam, hogy remélem ez meg ez lesz, akkor ő mondta, hogy hát pedig biztos, hogy az meg az. Minden mozdulatomba belekötött. Mindig hangsúlyozta, hogy minek csinálok akármit is, nekem úgyse fog sikerülni. Imádott mások előtt megszégyeníteni, kibeszélni a jelenlétemben, minden rosszat ami velem történt elmesélt mindenkinek.

Húha, napestig sorolhatnám. Ő is meg volt róla győződve, hogy jól nevelt és ezekből semmi nem igaz, semmi nem így volt. Másoknak azt mesélte mindig, hogy én milyen szar vagyok, tönkreteszem őt idegileg. Egyszer pl azt mondta, hogy felejtsem el, hogy ő az anyám, másoknak úgy adta tovább, hogy én mondtam neki, hogy ő nem az anyám. Nem tartjuk a kapcsolatot, a papa temetésén láttam utoljára, akkor sem köszönt.

2020. márc. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na az enyém pont az ellenkezője.


Mindent tudni akart, mert pletykált állandóan, kavart,


Sosem foglalkozott velem, szülőire is csak azért járt el, hogy meg ne szóljak.


Az életbe nem tanult velem, fodrásznál kb 3szor ha voltam. Ő havonta, ugye, rám N jutott pénz.

9 éves koromban magamra mostam tarcsással.

Sajnálta az automatát.


Ruha 🤣🤣 10 éves voltam,amikor hozott egy zsák ruhát a kolléganője től,akinek volt egy elhízott 15 éves fia.

Én lehettem, vagy 40 kg.

Csont bőr.


Kétszer bepefertem volna, de azt kellett hordani, mert a derekaba övet raksz akkor jó az.


Ja, meg megkaptam a 9 évvel idősebb bátyám kinőtt megunt ruháját is.

Nő vagyok különben.


Aztán csodálkozott, hogy 15 évesen léptem, suli mellett dolgoztam, és oda költöztem az akkori baratomhoz.

Napok múlva már b is bánta annyira, hiszen a csp megmaradt neki.


Na ilYen egy szuper oroszlán anya.

Az enyém legalábbis.

2020. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudod milyen egy oroszlán anya? nem? képzeld mi sem mivel nem írható le minden oroszlán jegyű ember egy féle képpen. Mint a válaszolgból is láthatód eléggé különbözőek. Az hogy valakinek milyen tulajdonságai vannak nem azon múlik hogy mikor született
2020. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8


Kivancsi lennek, hogy all a Hold a kepletedben.

2020. márc. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!