Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán anya milyen?

Oroszlán anya milyen?

Figyelt kérdés
Tényleg ilyenek oroszlán anyukák? [link]
2020. márc. 9. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A holdjegy mutatja meg azt h erzelmeidben hogy reagalsz meg anyakent “hogy fogsz vislekedni”...

Oroszlan holdjeggyel a kiskutyamon talasztaltam ezt, rohogve olvastam vegig mas cikkeket amik a szulo-gyerek kapcsolatrol szol. Mindenhova viszem magammal a kiskutyamat meg a postara is, orvoshoz stb, megtanitottam biciklin utazni :) Sehol egy arva szot nem szolnak, imadjak :) Mikor rossz akkor paromnak szolok h nevelje meg mert en sajnalom😂 Allandoan a legszebb dolgokat veszem meg neki (is), sok esetben az idegen kisbabak is imadnak az Anyjuk nagy meglepetesere mert a legtartozkodobbak is kozvetlenek lesznek velem.


Gyerekkoromra is igaz sajnos, hogy egy parancsolgato becsmerlo Edesanyam volt van es addig eroszakoskodtunk egymassal mig magam ala nem gyurtem, sajnos soha nem volt meg koztunk ez az anya-lanya kapcsolat, pedig neki halak holdja van. Csak sajat magaval foglalkozik erzelmielg mindenhogy.


Erdekes ez a holdjegy kapcsolat egyebkent sok igazsag van benne utolagosan is tapasztaltam :)

2020. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 kivéve hogy nem mutatja meg :/
2020. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!