Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak-szűz párositás állitólag...

Halak-szűz párositás állitólag jó, mégis rosszul sikerült a randi?

Figyelt kérdés

Nem ez alapján szűröm a randipartnereket, de a múlt héten egy szűz nővel randiztam. Depressziv, merev, rideg, alig birtam a randi vége felé is megnevettetni, mosolyra fakasztani, de azért sikerült. Nem lett második alkalom, nem én mondtam le.


A horoszkóp szerint pedig ez jó párositás lenne. Halak/F



2020. márc. 26. 15:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Kivételes eset volt ez. A jó passzoláshoz egészségesnek és önismeretesnek érdemes lenni.
2020. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a lánynak elég sok gondja van (bántalmazó, nárcisztikus ex-szerintem nemrég szakithattak, munkahelyi problémák, illetve én úgy éreztem önmagéval sincs teljesen megelégedve-picit duci, de nekem ez nem zavart). Sajnálom, mert rosszabb esetben egy barátságot is el tudtam volna képzelni, de neki erre sem volt igénye :(
2020. márc. 26. 15:50
 3/27 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Nagyon sok más jegye is van az embernek. Ha tudod a születési dátumát, akkor javaslom a [link] oldalt. Ott megtudod, születésekor melyik másik bolygó milyen jegyben volt.


A másik,hogy nincsen két egyforma, azonos napjegyű ember. Mindenki mást hoz magával, mindenki mást tapasztal élete során. Nincsen recept arra, hogy melyik jegyű emberrel hogyan kell bánni. Próbálkozz szerintem, ne add fel! Adj neki időt, teremts neki olyan környezetet, amiben megnyílik! Kedvesem is szűz jegyű - egy nagyon ragaszkodó, kedves, jó humorú lány. :)))

2020. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

" Depressziv, merev, rideg"


egyszóval igazi szűz jegyű :D

2020. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem ez alapján szűröd, de mégis. Erre alapozod az egészet. Ne gondold, hogy ez alapján majd minden úgy fog működni, ahogy meg van írva.
2020. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a pontos dátumát, illetve ő már nem akart velem semmilyen kapcsolatban lenni, így többé már nem láthatom :(
2020. márc. 26. 18:15
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk mert az asztrológia egy minden alapot nélkülöző kitaláció? Nem is értem...
2020. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

Másik oldal.

Én vagyok a Szűz nő.

Két Halak kapcsolatom volt, soha többet...

Határozatlan, gyenge, féltékeny.

2020. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én halak vagyok

Volt párom szűz, eleinte nagyon jól ment, de végül megromlott... Soha többet szűz

2020. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Figy' már emberek, ti az alapján mentek el randira, hogy a másik felet kikérdezitek melyik év, hónap, nap, óra, perc, másodpercben született? Komplett asztrológiai elemzést csináltok???

Nem'tom ti hogy vagytok vele de én olyan nővel megyek randira aki tetszik és szimpatikus és nem böngészem a csillagjegyeit.

2020. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!