Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak-szűz párositás állitólag...

Halak-szűz párositás állitólag jó, mégis rosszul sikerült a randi?

Figyelt kérdés

Nem ez alapján szűröm a randipartnereket, de a múlt héten egy szűz nővel randiztam. Depressziv, merev, rideg, alig birtam a randi vége felé is megnevettetni, mosolyra fakasztani, de azért sikerült. Nem lett második alkalom, nem én mondtam le.


A horoszkóp szerint pedig ez jó párositás lenne. Halak/F



2020. márc. 26. 15:02
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Jaj, még eszembe jutott valami. Kitöltötték nekünk az italt, és megjegyezte a lány, hogy ez csapviz. Mondom: honnan veszed?

Erre ő: Nem volt meg a kupakon a perforáció.


Szóval az biztos, hogy a részleteket meglátja :D


Ennek szerintem az a negativ oldala, hogy sokszor túlagyaltok dolgokat, és rossz következtetéseket vontok le. Barátomat is csak nagy ritkán tudom úgy elhivni valahová, hogy azt ne beszélnénk le 2 héttel előre. Hiányolom a spontaneitást.


De hogy pozitivat is irjak: a stabilitást és megbizhatóságot nagyon szeretem bennetek.

2020. ápr. 2. 12:05
 22/27 anonim ***** válasza:

Így van, előfordul a túlagyalás :) rák az szinten vizjegy érzelem családcentrikusság. A bak az már keményebb jellem. :)


A spontaneitás jaj igen hát az kimaradt abból amit írtam így van az sem az erőssége alapvetően a jegynek.


Imád tervezni, rendszere van mindenhez. Nekem excell tablaim vannak sok mindenhez 🤣


Nagyon szeretek olvasni ezekről is van egy táblázatom mit olvastam már el mit akarok még stb. Másnak röhejes és talán dilisnek is tartják az embert. De én imádom a rendszert. Akkor is :)


Egy két spontán szituba belemegyek de nagyrészt valahogy nem érzem magam olyankor felhőtlenül még ha jó is a program. Valahogy a kiszámíthatatlanság feszültté tesz. :)

2020. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egyébként minden jegynek meg van a negatív oldala és a pozitív. :)
2020. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Jaj, ne is mondd, mérnökként excel-táblák között élek :D

Haza inkább már nem viszem őket :D


Szerinted a halaknak mik a pozitív tulajdonságai? És mi az, amire érdemes figyelni, esetleg változtatni?

Tudsz ajánlani 1-2 érdekesebb könyvet a témában?


Előre is köszi!

2020. ápr. 2. 13:45
 25/27 anonim ***** válasza:

Halak nyitott típus, át tudja magát adni az érzéseknek. Meg tudja élni.


Nyitott a művészetekre, jó a fantáziája ami kreatívvá teszi, nem kritizálja a másikat hanem elfogadja.


Jók a megérzései. Most hirtelen ezek jutnak eszembe így tapasztalatok és olvasottak alapján. De nyilván egy ember nem csak egy jegyből áll, a többit sem árt megnézni. :)


Amúgy én Stephen Arroyo könyveit olvasgattam/olvasgatom.



Nem egy panaszkodó típus.


Jóhiszemű, segítőkész bár azt vettem észre ez sokszor negatív olyan értelemben hogy sokan kihasználják a jóhiszeműségét és a kedvességét.

2020. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az kimaradt hogy szerintem min érdemes változtatni hát például azon hogy figyelnie kell nehogy kihasználják.


Illetve az hogyha érzelmi válságban van nagyon kell figyelnie hogy ezt kibeszélje segítséget kérjen véletlen se az alkohol drog felé nyúljon. Bár te magad mondtad hogy nem vagy ez a típus. :)


Csapongó érzelem világ fent és lent valahogy ezeket kontrollálni.


Pl apám sajnos tipikusan megtestesíti a donteskeptelen bizonytalan érzelmileg labilis önbizalomhianyos halak jelleget. Sajnos pial is mindezek miatt mert akarat gyenge.

2020. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Spontaneitást annyira én se szeretem, de nem ez s baj.

Hanem, hogy egyesek elvárják, hogy az timber ugorjon, ha ők akarnak valamit.

Pl hívtam ismerősöket szilveszteri programra, ők meg, hogy, hát, nem tudják, majd eldöntik. Az utolsó pillanatban, én meg üljek, és várjak rájuk.

Vsgy: kérdik tőlem, megyek-e x helyre. Este vagy délután. Nem tudják mikor. Két óra múlva kiderül, hogy Y még dolgozik hatig, tehát mindenképpen utána mehetünk csak, de ezt velem délben elfelejti közölni, mert hát én csak üljük itthon, ugrásra készen, hogy majd ők méltóztatnak dönteni. Na ezt utálom.

2020. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!