Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak-szűz párositás állitólag...

Halak-szűz párositás állitólag jó, mégis rosszul sikerült a randi?

Figyelt kérdés

Nem ez alapján szűröm a randipartnereket, de a múlt héten egy szűz nővel randiztam. Depressziv, merev, rideg, alig birtam a randi vége felé is megnevettetni, mosolyra fakasztani, de azért sikerült. Nem lett második alkalom, nem én mondtam le.


A horoszkóp szerint pedig ez jó párositás lenne. Halak/F



2020. márc. 26. 15:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%

Én unikornis vagyok, mivel kéne randiznom, hogy tökéletes társat találjak? :)

42/f

2020. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szüzként általában kedvelem a halak jegyueket de ez semmit nem jelent az ég világon

Van halak akit ruhellek

Van aki engem ruhell

Még mi szuzek is tudjuk egymást ruhellni meg imadni is

2020. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
#11 egy most senkivel. Maradj otthon!
2020. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szűz nő vagyok, halakkal volt dolgom. De rendkívül határozatlan, kicsit álmodozó elvitték az érzelmei nagyon. Nekem kicsit olyan tutyimutyi volt. Nem bántásból csak leírtam a másik oldalt is :)
2020. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Semmi gond utolsó, aláírom, hogy van, hogy inkább álmodozunk, mielőtt cselekednénk. Ez könnyen lecsapódhat úgy, hogy tuyimutyik vagyunk. Én még azt vettem észre, hogy flörtben nem nagyon volt partner. Én szeretek flörtölni, ő pedig inkább zavarba jött. Mennyire jellemző rátok a spontán flört?
2020. ápr. 1. 19:11
 16/27 anonim ***** válasza:

14es, én vagyok, aki írta szintén a másik oldalt. Igen, tutyimutyi, határozatlan, magától semmire se képes, nekem is ez a tapasztalatom.

Kérdező, én szűzként sosem flörtölök, azt se tudom, hogyan kell.

2020. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
A flört az, amikor szavakkal, vagy akár a tekintettel szeretkezel. Legalábbis hasonló izgalmat vált ki. Oroszlán nőkkel élveztem a flörtöt legjobban eddig :p
2020. ápr. 1. 19:45
 18/27 anonim ***** válasza:

Hát alapvetően a szűz jegy kevésbé érzelmes legalábbis a felszínen. Tűnhet ridegnek. Ezért mondják rá sokan hogy karót nyelt merev... De ez azért nem igaz. Illetve attól is függ másik bolygók milyen jegyben vannak.


Alapvetően én tényleg nem tudok olyan jól flörtölni mert borzasztóan zavarba jövök és tény hogy nehezen engedem el magam. De ez nem azt jelenti hogy nem jó és nem szeretném. Csak nehezen megy :)


Egyébként bizalmatlanok is rendkívül óvatosak a szűz jegyüek. Elemző analizalo típusok ami azt jelenti hogy sokszor egy flörtölesen is képesek agyalni pedig pont hogy ott nem kellene agyalni. Érted? Nem olyan egyszerű erről leállni :) a részletek embere azt is észreveszi amit esetleg más nem.


Viszont ha egy szűz jegyű ember bizalmába fogad akkor az tényleg úgy van. Akkor megnyílik neked, lehet lassabban de megláthatod hogy tud ő szeretni ugyanúgy mélyen és ragaszkodni.


Nem vagyok egy hirtelen szerelmes típus aki minden héten másért van oda. Nálam kicsit hosszabb folyamat persze tetszeni tetszik a másik de a mély érzelmekhez idő kell.


A szűz jegy szorgalmas típus és sokszor túl magasra teszi a lécet magával szemben. Önmaga legnagyobb kritikusa. S van hogy másokkal is ezt teszi de nem bántásból egyszerűen ilyen. Tudja hogy nem erőssége a flört ezért is lehet zavarban. Hiszen zavarja az hogyha valamit nem tud vagy nem jól.


Fontos neki a kommunikáció és itt arra gondolok hogy szeret elmélkedni érdekes témákat boncolgatni. Kell az agyának is az inger vagy hogy mondjam :) tehát nem kell atomfozikusnak lenned itt nem feltétlen az intelligenciáról van szó hanem arról hogy legyen köztetek sok sok beszélgetés is mindenféle témáról. Egy szűz jegyűnek ez fontos hogy legyen téma. Szűz uralkodója a Merkúr (ikrek bolygója is, az ikrek is egy intellektuálisabb jellem érdeklődő csak másképp mint a szűz) a Merkúr a kommunikációhoz az intellektuális élethez köthető. Így érthető miért fontos neki.


Sok szűznek az érzelem kifejezése is nehéz. Mondjuk egy halak sokkal áradóbban tudja elmondani mit érez de egy szűz nem mindig. Pl nekem is kimondani hogy szeretlek vagy bármi olyat sokkal nehezebb mint másnak. Bár én nem is dobálózom ilyen szavakkal csak úgy. Tehát nekem súlya van. Szerencsére a bak párom nem igényli ezeket az áradó érzelmi kitöréseket mert hasonló a szűzhöz így könnyű dolgom van. :)


De nagyon érzelmes szűz jegyű vagyok a holdam a halakban van. És ezt bizony érzem. A hold az érzelem világ is többek között. Nekem abban nyilvánul meg hogy bizony bizony vagy hogy csapongó az érzelmi világom. Bizonytalan, álmodozó is tudok lenni pedig a szűzre nem igen jellemző de nekem lágyit a halak holdam ezen. És van hogy elveszek az érzelmek között. Csapongó kettős.


Statisztikailag a halak és a skorpió az akik rendkívül hullámzóak, mondhatni gyengébbek érzelmileg. Egyszer láttam egy statisztikát ahol a drog és alkohol függőket figyelték meg és nagyon magas számban vagy halak vagy skorpiók voltak. Ez egy érdekesség :)


Amúgy nekem apám halak és bizony minden halak tulajdonság igaz a rá a negatívakkal túlnyomóreszt.


Alapvetően én azt vettem észre hogy a szűz halak vagy nagyon vonzzák egymást vagy nagyon taszítjak egymást


Neked mi a hold jegyed?

Illetve a szűznek akiről kérdezel?


Én voltam a tutyimutyi válaszoló 😁

2020. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18# magam sem irhattam volna le jobban!

Egy másik szűz jegyű.

2020. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a részletes választ. Tényleg sokmindent én is tapasztaltam, amit írtál. Érdekes, a legjobb barátom is szűz, már kb 20 éve ismerem. Nekem a holdam rák, az aszcendensem bak. Rám a szerfüggőség nem jellemző, isten igazából berúgni se rúgtam sosem. Sportos, egészséges életet élek.


A lányról nem tudok ilyen jellegű dolgokat, mivel nem tartjuk a kapcsolatot, ő szerintem csak kalandozni akart, én meg komolyat. :D

2020. ápr. 2. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!