Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpióként velem lenne a...

Skorpióként velem lenne a probléma?

Figyelt kérdés

Öt éven belul az ötödik párkapcsolatom van, de mindegyiknél ugyanaz a gond.

Az első egy Oroszlán volt, két és fél évig.Aztán egy Vízöntő egy évig, majd egy másik Vízöntő egy hónapig. Egy Bika következett, aki két hónapig volt, és most másfél hónapja egy Mérleg van. Mind idősebb volt nálam.

És mindegyiknél azt éreztem, és érzem, ha naponta találkozom ,akkor telítődöm és nincs kedvem hozzájuk.Pedig nem csinálnak semmi rosszat, de ragaszkodók.Én pedig nem vagyok olyan,aki bírja a nagyon erős kötődést.Szerettem mindet, ők is engem. Mindegyikkel én szakítottam, egyedul az első Vízöntőt nem viselte meg, a többit,főleg az Oroszlánt lelkileg nagyon összetörte. A mostanival, a Mérleggel már két hét után volt egy szakítás, de az ő nyuzsgésére ismét összejöttunk,de telítődtem vele is, pedig szeretem.


Vajon ezekben én vagyok a hunyó? Velem van a gond ?


25 L


2020. ápr. 20. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az hogy a saját felelősségedet kezded el boncolgatni az már jó út.

A sérüléskeből meggyógyulás, az önismeret szuper dolgok!

2020. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1 kapcsolatom volt, ikrek volt a fiú de ugyan az tortent mint amit te irtal

Egyszer azt olvastam a skorpiokrol hogy tipikus maganyos farkas

Ha magamat nezem nagyon is igaz

2020. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok, de ilyet még nem tapasztaltam. Inkább az ellenkezőjét. Ha valakit szeretek, azzal képtelen vagyok betelni.
2020. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Skorpióként én is igénylem az egyedüllétet. Ilyenkor képes az ember lelkileg töltődni és rendezni a gondolatait. :)
2020. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Venusz mars milyen jegyben all illetve hanyas hazban?

4.5.7. Haz helyzet?


Amit leirtal a napjegyednek a skorpionak semmi koze sincs, inkabb a fentebb leirtak dominalnak tarsas kapcsolatokban

2020. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy igen és nem. Én is sokat töprengtem ezen már a 6. kapcsolat után 23 évesen. Igaz jópár fiatal tini kapcsolatnak indult, de ez mit sem változtat azon, hogy nem bírtam megmaradni senkinél sem.


Az utulsó szakítás után már elegem lett és mélyen magamba néztem. Abból a szempontból mink vagyunk ahibásak, hogy nem tudjuk elfogadni ezt a tényt, viszont másik részről, nem tehetünk arról, hogy ha valaki ilyen.


Hozzá teszem nem könnyű, legalább annyira nehéz lenne egy ragaszkodó embert függetlenebbé tenn, mint egy függetlent ragaszkodóvá. Ergó nem is helyes a másikat ennyire megváltoztatni.


Amit járható útnak tartok, hogy nem csak is de csak azzal maradj a végén együtt akivel úgy érzed. Úgy mond azzal az egy valakivel akivel tényleg kellene lenned. Akiről talán még azt sem tudod kiaz, de amikor megismered fogod tudni, hogy ő az abból, hogy meg fogsz tudni melette maradni.


Legalább is én felhagytam azzal, hogy folyamatosan meg kell bántsak valakit, mert részemről nem megy a dolog.


23 F

2020. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!