Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Manipulatívnak találjátok a...

Manipulatívnak találjátok a Vízöntő jegyű embereket?

Figyelt kérdés
Legalábbis én azt tapasztaltam, hogy ők valamiért különösen manipulatívak, de mitől van ez?

2020. jún. 19. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nővérem vízöntő. Minden csak nem manipukatív. Ez az 1 tényleg nem jellemző rá, pedig néha bicskanyitogató stílusa van.
2020. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon-nagyon sok vízöntőt ismerek és semelyik se manipulatív.

Manipulatívnak hívnám inkább a rákokat.

2020. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2020. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Én sem. De meghökkentő dolgokat tudnak mondani, bele se gondolva, hogy az másokra milyen hatással lehet. Kissé érzéketlenek szerintem, de nem rosszindulatból.
2020. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem, legalábbis rám nem tudnak hatni. Ellenben beképzeltnek és fellengzősnek találom őket.
2020. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
1 ismerősöm van, ő teljes mértékben az. Az esetemben az egyszerű életmódja miatt lett az.
2020. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
89%
épphogy nem gondolkodik, csak mondja és gyakran félreértik
2020. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

Nekem van egy vizonto baratom es o pont ilyen.

Igazabol valaki eszre se veszi,hogy manipulal masokat,mert annyira ugyesen csinalja.

Bar en mindig eszreveszem🤷🏼‍♀️

2020. jún. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én vízöntő vagyok, és sok vízöntőt ismerek, nagyrészükre illik a karizmatikus,de manipulatív jelző. Én nem mondanám magam annak, mert ha az lennék, nyilván elérném hogy minden úgy legyen ahogy akarom, de erre nem vagyok képes, és nem is akarnék másoknak fájdalmat okozni. :D

Az viszont elmondható rólam is, hogy gyorsan átlátom a helyzeteket, az embereket, és jó vagyok abban, hogy felismerjem kinek mire van szüksége, mi tetszik neki, mi nem, mivel kell meggyőzni, bátorítani.

Feltételezem, ezt is lehet jó és rossz célokra alkalmazni, elképzelhető hogy van aki ebből ügyesebben gazdálkodik mint én, akár önös érdekből is.

2020. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A vízjegyűek (rák, halak, skorpió) a legnagyobb manipulátorok. Tapasztalat. Nekem nagyon kevés vízöntővel van rossz élményem, pedig nem egyet ismerek. Szerintem az egyik legjobb jegy. Fiam is vízöntő. Egy tünemény. Ritka jó lelkű, igazságos, okos gyerek.
2020. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!