Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Manipulatívnak találjátok a...

Manipulatívnak találjátok a Vízöntő jegyű embereket?

Figyelt kérdés
Legalábbis én azt tapasztaltam, hogy ők valamiért különösen manipulatívak, de mitől van ez?

2020. jún. 19. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni hogy vannak manipulatív vízöntők is, mivel soknak erőteljes a skorpió vagy halak a képletében.
2020. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen igaza van a 10-nek abban, hogy a vízjegyek a legnagyobb manipulátorok. A skorpió rendkívül manipulatív, résen kell lenni ha róluk van szó. A rák egy reális gondolkodásra képtelen érzelmi zsaroló, a legborzasztóbb jegy a 12 közül. A halak viszont inkább a manipulálható kategória mintsem manipulatív.

A vízöntő nem tökéletes de manipulatívnak pont nem mondanám, anyám is az és soha nem manipulált senkit.

2020. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Rakkent tobb vizontom is volt, nem gondolom oket manipulatornak egyaltalan oket. De erzeketlenebbek az atlagnal barati kapcsolatokban is. Sok vizonto jegyu no hatalmas felszxpo tud lenni a szakmajaban mert gondolkodas nelkul megy elore mert celjai azt kivanjak. Ebben hasonloak a kossal de nem 100%ban. A kos nem direkt csinalja ugyanezt;)


En hataron szulettem az oroszlannal es a horoszkopomban is eros ez a jegy, en nem igazan tartom magam manipulatornak, egyszeruen nem tudok celozgatni se, se finomkodni se semmi. En megmondom arra ami kell vagy nem tetszik sot ennek sok esetben ha sertes er vilagvalsagot is nyilvanitok ki.. kos parommal ezen szoktunk vitazni ha osszevitazunk akkor en ugrasztok mindenkit 😂 de utana el is mulik hamar..


Mas rak jegyuknel sem vettem eszre ezt a manipulaciora valo hajlamot sot skorpioknal se, de lehet csak egymas kozott ertjuk meg a kimondott dolgokat konnyebben. A halak jegynel sem de ott mar a martirkodast igen, ami fellelheto tobbe kevesbe.


Az egyik leghumorosabb jegy a vizonto egyebkent utana jon szamomra a kos oroszlan rak es a skorpio:)

2020. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem
2020. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ.
2020. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. Nem játszmáznak, őszinték. Aki viszont vérbeli manipulátor: a skorpió.
2020. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A 10-esnek tenyleg igaza van, halak vagyok es neha eszre se veszem, hogy manipulalok valakit. De probalok leszokni errol!!


20/L

2020. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!