Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók ez mennyire működik...

Skorpiók ez mennyire működik nálatok?

Figyelt kérdés

Olvasom a skorpióról hogy nagyon jó ráérző, olvas az ember gondolataiban mindent tud. Nekem az én skorpióm (aki tetszik ) azt mondta, hogy nem tudok rajtad kiigazodni. Akkor ezt most vehetem bóknak? Igazából még nem akarom hogy most rögtön összejöjjünk, hanem húzni szeretném még néhány hónapig mert az úgy izgibb. Valójában halálosan belezúgtam már az első nap, de néha barátságtalanul viselkedem vele hogy leplezzem. Marha jó pasi!


És még egy másik a hűséggel hogy álltok, mondják sokan szexmániás ez a jegy, meg ragaszkodó féltékeny, tudtok úgyis hűségesek maradni egy emberhez, hogy közben nem b.sztok félre?


2010. aug. 3. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia


Én skorpió lány vagyok és igen pl én is megérzem a dolgokat.

Rettentően jó az intuícióm és empátia készségem.. de persze nem egozásból mondom:)

2010. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!