Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meleg mérleg férfiakhoz lenne...

Meleg mérleg férfiakhoz lenne egy kérdésem, ami nem más hogy inkább aktív vagy passzív félként írnátok le magatokat?

Figyelt kérdés

csak kíváncsi vagyok, edukálódni szeretnék, ha akad itt olyan :)

top bottom, biztos hallottatok már róla.



2020. aug. 1. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Altudománnyal edukalod magad?
2020. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj istenem csak pár meleg merleg jegyu mondja már hogy o betenni vagy magaba fogadni szereti 😒
2020. aug. 1. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Uhh vannak nálad bajod
2020. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Mert fontos ez??? Csak szipàkold a makkokat
2020. aug. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂😂

ez jó

2020. aug. 2. 03:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van Mérleg unokatestvérem, meleg. Ha láttál férfias kinézetűt, akkor ő az. Minden nap edzőterem, utána szolárium, sok napozás a szabadban,izompóló, stb.

Viszont tudom a barátja elmondta,hogy sose hitte volna,hogy ez az izmos, macsó kinézetű Mérleg srác ekkora kislány. Hisztis, sértődős,és az ágyban csak passzív de már idegesítően. Éppen szakítás van a levegőben, mert nem bírja a hisztijeit elviselni.

2020. aug. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen persze láttam már ilyen bakot is, akit követek instán(sőt azt hiszem valami 195 cm de bottom nagyon is)

hát kár, jó lenne top mérleg...

2020. aug. 2. 10:41
 8/8 anonim válasza:
Mérleg vagyok és olyan biszex aki jobban kívánja a fiúkat, mint a nőket. Kezdetben, az útkeresés időszakában kizárólag passzív vágyaim voltak. Rengeteget fantáziáltam arról hogy a fenekembe élvez valaki. Aztán mikor a tettek mezejére léptem a passzív vágyaim elhalványodtak, pedig semmi negatív élményem nem volt. A szüzességem 16 évesen vesztettem el passzívként egy nálam sokkalta idősebb férfival, szimpátia alapon. Neki kifejezetten a hozzám hasonló, nagyon fiatal, tapasztalatlan fiúk voltak a gyengéi. Ezért a folytatás reményében rendkívül figyelmesen, gyengéden, az én élvezetemet maximálisan szem előtt tartva avatta fel a fenekem. Jól esett és nem bántam meg hogy elfogadtam egy sokkal idősebb, tapasztalt közeledését. Később fokozatosan aktív vágyaim lettek. Lányok jöttek, a fiúk szüneteltek, az idő múlt. Úgy tértem vissza a fiúkhoz hogy megismerkedtem egy fiatal, kifejezetten gyerekes kinézetű, vékonyka ázsiai meleg sráccal. Mikor kiderült neki, hogy nekem a fiúk is nagyon bejövősek, ő kezdett ki velem, passzív létére ö nyomult rám. Vele volt az 1. aktív élményem. Hihetetlen élvezet volt megdugni. Azóta is csak az aktív szerep vonz és ma már el sem tudnám képzelni magam passzívnak.
2020. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!