Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden Rak ferfi visszahuzodo...

Minden Rak ferfi visszahuzodo es passziv?

Figyelt kérdés
A parom Rak es olyan nehezen nyilik meg nekem,meg friss a kapcsolatunk,de neha nem tudom miert zarkozik el tölem,holott tudom,hogy szeret....
2013. szept. 10. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Kopogtasd meg a héját egy kicsit, hátha kibújik. Vagy tedd forró vízbe, könnyebb lesz szétfeszíteni a páncélját. De miért és hogyan jöttél össze egy rákkal? És honnan tudod, hogy szeret?
2013. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat sok evig haverok voltunk,kb egy honapja együtt vagyunk.Ö kezdemenyezett es megmondom öszinten,hogy nagyon-nagyon szeretm öt en meg nem mondtam neki,de ö mar többször is.Sajnos en nem tudtam mit valaszoljak erre,mert meg nem en tudom ilyen gyorsan kimondani csak ereztetem vele.
2013. szept. 10. 20:30
 3/8 A kérdező kommentje:
*Bocs,hogy össze-vissza fogalmaztam,de pont telefonaltam.
2013. szept. 10. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Rák nő vagyok, és elmondhatom, asztrológiában is, és itt is sok függ a többi jegytől, ami erős a horoszkópban. A legerősebbek a Nap mellett a Hold és Ascendens. A Nap többnyire a döntéseket jelzi, az ascendens a viselkedést, a Hold pedig az érzelmeket. Amit leírtál a kérdésben, az viszont jellegzetesen rák.


A legtöbb horoszkópnál maga a név is árulkodó. A ráknál ez esetben a hátrálva haladást is jelzi. Ha egy rákot bántanak, többnyire hátrál, visszahúzódik a páncéljába, és hangosan csattogtatja az ollóit, és kapkod velük feléd. Nem azért, hogy megcsípjen, hanem mert úgy érzi, hogy bántani akarják, és el akarja ijeszteni a támadóját. Ha tehát csattognak az ollók, akkor hagyd békén, hadd vonuljon vissza az ő pici zugocskájába, a szobájába, egy olyan helyre, ahol nem zargatják (Jaj, de imádom a lakásokban az ilyen kis kuckós zugokat!) Aztán várj egy kicsit, és kedvesen közelíts hozzá, mert szeretetre vágyik :P

A rák emellett víz jegy, és negatív, azaz befogadó típus. Ezáltal igen, nagyon passzív is tud lenni, de mindig alkalmazkodik a környezetéhez maximálisan (mint ahogy a víz is teljesen kitölti a rendelkezésére álló edényt), az akadályokat pedig megkerüli, "körbefolyik".

Nagyon tud szeretni, ez nem is kérdés, mert a 12 állatövi jegyből a rák a legérzékenyebb, és roppant családcentrikus, ám a páncéljából hajlamos lassan és nehezen kikukucskálni. Többnyire az érzelmessége miatt ugyanis gyakran sérül, ha esetleg megnyílik, főleg fiatal korban, és ez mély sebeket is hagyhat. Ebből vagy "kilépteti" idővel az ascendens, amikor megerősödik (többnyire 20 év körül szokott kezdődni az ilyen folyamat, de lehet, hogy hamarabb), és persze, ha az ascendens pozitív, azaz kifelé forduló jegy, vagy ilyen marad. :)

Lassan közelíts hozzá, pláne egy friss kapcsolatban, lépésről lépésre, s próbáld meg kimondani, hogy szereted. A Rákoknak ez is nagyon sokat jelent, főleg, ha nem sokat hallják. Amellett próbálj csendes, nyugodt helyszínen közelíteni hozzá, az a legjobb, ha csak kettesben vagytok, és a vízpartot is ajánlom, ott jól érzik magukat a rákok :) A vízcsobogás hangja, vagy a víz jelenléte többnyire megnyugtatja, ellazítja őket, otthonosabban érzik magukat, mert egyébként nagyon ragaszkodnak az otthonhoz, a puha, meleg fészekhez, ahol biztonságban lehetnek. :)

2013. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso!Juj,de ari vagy!Köszi a reszletes leirast!En meg felek fele közeliteni,en is csalodtam egy parszor esnem tudom ertelmezni a visszahuzodasat! :( De most figyelni fogok ra,hogy jobban kimutassam a szeretetemet!
2013. szept. 11. 06:17
 6/8 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló tényleg aranyosan leírta és mindenképpen érdekes oldalról írta le a Rák pasit.

Amit eddig tapasztaltam náluk pozitívumot az az, hogy talán a legnépszerűbb társaságokban azért, mert nagyon művelt, illetve rengeteg viccet tud. Munkahelyen nagyon jól közel tud kerülni a kollégákhoz és így beilleszkedni, van mit tőle tanulni ezen a téren. Szexben tőle azt tapasztaltam, hogy hihetetlenül érzékien tud simogatni, alig érint meg és ettől a falra mászol, kellemes értelemben :). Nagyon gyengéd tud lenni.

Negatív tulajdonságai közül számomra az volt az egyik, hogy sajnos gyakran hazudik és minden helyzetben, ami számomra az erős kiszámíthatatlanságot és a komolytalanságot mutatja. Nagyon nem hiszem sajnos, hogy bármilyen munkát, pl. irodait, rá lehetne nyugodtan bízni. Túlságosan vezetik az érezelmek és úgy dolgozik, ahogyan kedve van. Nem győzi le önmagát és alig fegyelmezi is. Ezutóbbit akkor is tapasztaltam, amikor rájuk jön az enyhén kifejezett érzelmi kiborulás.

Sajnos sokszor látom a Rák pasi típust az anya szoknyája alatt, így egy jövendőbeli menynek bizony nincs könnyű dolga.

2013. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, nagyon szívesen :) Alapjáraton inkább a rákot jellemeztem, és azt is magam alapján ;) Magamról tudom, hogy sokszor tényleg csak arra vágyom a kis páncélomban, hogy a párocskám odabújjon hozzám, és megöleljen, adjon puszit, és azt mondja, minden rendben lesz. A látványos és nagy zárkózottság ellenére úgy hiszem, egy Ráknak akkor is "kell" valaki, akiben megbízhat, akit közel engedhet magához, mert egyedül megkattan!


Az érzelmi viharok, jujuj. Küzdök vele én is eléggé. Én pl. hajlamos vagyok átvenni mások érzelmeit, hangulatát, mert ráhangolódok. Ha folyton panaszt hallok, nekem is lelankad a kedvem könnyen, úgyhogy figyelnem kell ezekre, ilyenkor bátorító és jó kedvre derítő ismerősök társaságát keresem inkább. ^^


A hazudozás... elvileg nem tipikus rák, legalábbis asztrológiai ismereteimből ez nem rémlik. Ám tény, hogy ha hiszti van, akkor valóban könnyen jön a hét meg a hó.


Az anyuci szoknyája effekt pedig.. hát igen, jogos a fiúknál. A rák ugyanis a legnőiesebb jegy, ezért a rák fiúk hajlamosak kicsit nőiesebbek lenni (NEM külsőre!), mint más férfiak. Elképesztően romantikusak, és mivel a rák nem csak nő, hanem ANYA is, ezért a férfiak esetében nem meglepő az anyuhoz való ragaszkodás, és úgy sejtem, rájuk pláne igaz, hogy olyan nőt keresnek, aki anyura hasonlít :) Nőknél ez nincs így, mi magunk leszünk majd egyszer Anyu, de azért a rák lányok is jó kapcsolatot szoktak ápolni anyukájukkal, és pláne gyerekkorban nem meglepő, ha pl. rájuk akarnak hasonlítani. :)

2013. szept. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy már kapcsolatban vagytok. Akkor passz.

Mert ismerkedés, pontosabban hódítás területén életemben nem láttam még olyan aktív férfit, mint egy rák ismerősöm. Már amikor egyértelműen mondtam neki, hogy köztünk soha és semmi, még azután is aktívan rágta a fülemet! Ritka az ennyire kitartó pasi. De kár, hogy én nem lettem belé szerelmes, jó páros lettünk volna!

2013. szept. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!