Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hűséges típus a Kos férfi...

Hűséges típus a Kos férfi általában?

Figyelt kérdés
Családcentrikus?
2020. aug. 20. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

10es takarodj mar innen, vagy a nagy vallasodba rad szorok harom atkot azt leshetsz



Nekem kos a parom, mindenki ezzel szivta a verem hogy az elozo kapcsolatban szetcsalta a a nojet, majd fordult a kocka es jottek ezzel hogy nem tudjak mi lett vele mit csinaltam vele....😂 Igazabol csak nyugodt kornyezetet, jo kajakat biztositok neki na meg jo szexet.....:) (neki bika venusza es marsa van) A kos egy egyenes jellem, mentunk autoval mikor erre arra nezelodott majd razva a fejet puffogott mellettem, hogy “milyen kiabranditoak a mai nok korosztalytol fuggetlenul, meg a szememet sem tudom megpihentetni egy kicsit hogy jol essen “😂😂😂😂😂😂😂 Es en ezt az oszinteseget szeretem, nem megsertodok sokszor megbeszeljuk szerintunk ki jo no meg ki jo hapsi:) altalaban mindenkit leszolunk es csak mi vagyunk a legjobbak....😂

Nala ennyi:) es imadom:)

Aki kossal akar kezdeni, ha kell ha nem az oszintet nyomja az arcotokba amit vagy ertekeltek vagy inkabb bele se kezdjetek mert csak hisztike lesz belole meg csunya orrolas a masikra..:)

25/n

2020. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 elég fárasztó lehet megfelelni neki. Aki egyszer szétcsalt egy nőt yaz jellemtelen,tehát a csávód nem túl egyenes jellemű. Tehát hogy van ez? Kos, mint egyenes jellemű? XD
2020. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátom Kos(fiú) és nem mondanám valami hűséges típusnak.

Az öcsém is Kos, ő is megcsalta már az egyik barátnőjét.


Ezt a nyugodt környezetet adom, amit a 11-es írt, a legjobb barátom velem nagyon lenyugszik, így tudunk mélyebb témákról is beszélni.


a testvérem mostani barátnője nagyon nyugodt(btw halak mint en) és teljesen lenyugtatja tesómat, látom rajta is, hogy boldog, és nekem ennyi elég.


szerintem mindenkinek meg kell találnia azt a társat, akivel baromi jól érzi magát és megbírják együtt tanulni, hogy hogyan nyugtassák, vidítsák fel a másikat.


Személy szerint hiszek a horoszkópokban, nem értem miért kell leszólni másokat:(

2020. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!