Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és bak örök ellenségek?

Oroszlán és bak örök ellenségek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és oroszlán.

Van két férfi bak ismerősöm, abból az egyik párom apukája, és egyikkel se jövök ki teljesen jól.

A másik bak a 3 évvel idősebb férfi kollégám. (Házas, két gyerek apukája.) Van, hogy jó a viszonyunk, de sokszor levegőnek nézi a kérésemet, ok nélkül belémköt..

Mind a kettőjük érzelmi intelligenciája nagyon alacsony.


Hogyan tudnám a kollégámmal javítani a viszonyomat? Vagy egyáltalán lehetséges ez?



2020. szept. 12. 06:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
44%

Én bak nő vagyok.

Egyszer volt egy oroszlán barátom, nem sokáig jártunk. Bakként nem viseltem el, hogy uralkodni akart rajtam és meg akarta mondani, hogy mit csináljak.

Mivel az oroszlán uralkodó típus, egy bakot meg soha nem fogsz uralni, mert makacs, önfejű (beismerem,én is az vagyok), ezért nem könnyű kapcsolat bármilyen téren is. Arról sem kell megfeledkezni, hogy a Bak Föld elemű, az oroszlán tűz.

2020. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
6%
#11 jaja, önfejű és makacs... szerinted. Ha úgyvan nagyon is lehet irányítani a bakokat, èn pl. Ikrekként nagyon tudom manipulálni őket.
2020. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

#12

Párom ikrek, apja bak. Nagyon nem tudja manipulálni, sokszor alig találják meg a közös hangok. Apjának az értelmi és érzelmi intelligenciája a béka s..gge alatt van. Munkáról állandóan tud az apja beszélni, de másról szinte semmit. Sőt, párom gyerekkorát tönkre tette az apja.


Én meg oroszlánként inkább megtartom a jó pár lépés távolságot tőle. Nagyon azon az alsó szinten van, nem veszi magát észre, fárasztó egy ember.

2020. szept. 28. 19:38
 14/40 anonim ***** válasza:
9%

Persze, gyermek és szülő kapcsolat az más most ebben a szituban, ott az ikrek gyerek nyilván nem tudja a bak apát befolyásolni.

Viszont barátokkal és ismerősökkel Szemben már más a helyzet, ott vissza áll a rend és bizony a a nagyon "ravasz" bakokat simán befolyásolhatja az ikrek... személyes tapasztalatom ez. :)

2020. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

#12, akkor lehet, hogy egy gyengébb bakkal van dolgod, vagy túl közel állsz hozzá lelkileg, mert én soha senkinek nem engedtem meg, hogy uralkodjon rajtam, vagy megmondja mit csináljak. Egyedül a nagyon közel álló ember tud hatni rám, de az is csak akkor, ha lelkemre tud beszélni, megtalálja azt a pontot, és kis lelkizéssel át tud hatolni a páncélomon.


#11 voltam

2020. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
9%

#15

Nem akarlak megbántani, de te pontosan az a tipikus bak vagy aki azthiszi magáról, hogy rá nem lehet hatni sehogy sem, ez kicsit egoizmusra és túlzott Önbizalomra utal. Hidd el, hogy simán lehet titeket befolyásolni idegenként is. Nekem sikerült ikrekként nem egyszer, pedig egy "erős" személyről van szó. :)

2020. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
16: A te önbizalmad már az eget veri, és miért, mert manipuláltál pár Bakot, és? Kit érdekel? Itt bizonygatod hogy te így meg úgy tudsz manipulálni, rendben, elsőre is felfogtuk, hogy mindössze ezzel az egy személyiségjeggyel rendelkezel.
2020. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

#16, hidj, amit akarsz, te vagy túlzott egoista, mert azt hiszed, hogy uralni tudod a bakokat! Ismeretlenül könnyen ítélkedsz...


"Hidd el, hogy simán lehet titeket befolyásolni idegenként is."


Érdekes, hogy engem most sem tudsz befolyásolni, csak megpróbálod velem elhitetni, hogy igen. Nem értél célt!

2020. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
6%
#18 valahogy mégis sikerült, ha rendkívűl fel vagy háborodva... :) mit gondolsz mi volt a célom? Pontosan tudom, hogy mindannyiótok ugyanúgy nem bírja elviselni az igazságot és, hogy felháborodtok ha valaki meg is mondja nektek. Gyakorlatilag robbantok ha nem a tietek az utolsó szó és ha nem nektek van igazatok. Milyen jól tudtam ezt előre. :) 1-0 ide, köszi! :)
2020. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
6%
17: nagyon rosszul látod. Én nem egoista vagyok, hanem szeretem csőbe húzni az egoista bakokat (sajnos nagyon sok az), akik azthiszik magukról, hogy ő felettük nem áll senki, mer, hogy ők milyen makacsak, nem lehet rajtuk uralkodni, nem lehet őket befolyásolni, blablabla... dehogynem :)
2020. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!