Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és bak örök ellenségek?

Oroszlán és bak örök ellenségek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és oroszlán.

Van két férfi bak ismerősöm, abból az egyik párom apukája, és egyikkel se jövök ki teljesen jól.

A másik bak a 3 évvel idősebb férfi kollégám. (Házas, két gyerek apukája.) Van, hogy jó a viszonyunk, de sokszor levegőnek nézi a kérésemet, ok nélkül belémköt..

Mind a kettőjük érzelmi intelligenciája nagyon alacsony.


Hogyan tudnám a kollégámmal javítani a viszonyomat? Vagy egyáltalán lehetséges ez?



2020. szept. 12. 06:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
6%

17: "mindössze ezzel az egy személyiségjeggyel rendelkezel"

Ez a kijelentésed már ott bukott, hogy alapból a manipuláshoz is rengeteg személyiségjegy kell, hogy összhangban legyen. Természetesen ebbe tartozik jó és rossz is. Egyébként nem tartom magam egoistának, mert én beismerem a hibáimat, és nem értékelem túl magam és képességeim, ellenben veletek! ;)

2020. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

#19, ez nem foci meccs, hogy pontozzunk! Tévedsz, mert pont az igazságtalanságot nem tudjuk elviselni!

És pont TE akarsz a bakok felett állni?! Kész röhej vagy, már bocs... :D

Látszik, hogy mennyire nem ismered a bakokat, ezért vagy ilyen irreális egoista, mert azt hiszed, hogy te vagy a megmondó és a bakok irányítója... Az ilyeneket gondolkodás nélkül kizárnám az életemből úgy, hogy még csak esély sem lenne a manipulálásra!

Megsúgom, hogy nagy tévedésben vagy!

2020. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 D-Mano ***** válasza:
54%
Kérlek, mondjátok, hogy ti még nem vagytok nagykorúak! 🥺🥺
2020. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Hölgyeim és Uraim, itt láthattok egy Bak-Ikrek háborút! (meghajlás)


Következtetést levonhatjuk, hogy nem jönnek ki jól...

2020. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

#22 te meg agytröszt, már bocs.

Nem bírjátok az igazságtalanságot? Na ez a vicces kijelentés, mivel pontosan ti vagytok azok akik mindenki felett akartok állni meg főnökösködni, na meg persze a megmondó ember lenni, aztán ha valaki xarik magasról a parancsolgatásotokra, sőt még vissza is vág, akkor megvagytok szeppenve aztán meg forrongtok magatokban, hogy bizony van nálatok jobb. Ilyen ez, én személyes tapasztalataimról beszéltem. :) 2-0 :D

2020. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
#24 ez nem háborúnak indult csak az lett. Én egy értelmes vitát szerettem volna folytatni, de látom ez egy baknak feladta a leckét, mert ugyebár igazuk csak nekik lehet... :) ja nem :D
2020. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
26: Én voltam a 17-es és rohadtul nem vagyok se egoista se manipuláló, sose voltam az, te csak kitaláltad, hogy minden Bak ugyanolyan rossz, de megsúgom: a csillagjegy NEM határozza meg, hogy milyen ember vagy. Komolyan, ez a csillagjegyes cucc olyan mint a rasszizmus.
2020. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Meg az mióta értelmes vita, hogy te mondod hogy mennyire jó a Bakokat manipulálni? Ebből látszik mennyire felsőbbrendűnek gondolod magad.
2020. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
#28 Téveszmékben vagy. Senki nem mondta, hogy jó titeket manipulálni... én azt állítom az elejétől fogva, hogy LEHET titeket manipulálni, annak ellenére, hogy ti ennek az ellenkezőjét állítjátok, nem pedig azt, hogy jó titeket manipulálni.
2020. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

#25, ha tényleg manipulálni tudnád a bakokat, nem lennél ennyire felháborodva, hiszen aki manipulálni tud, az nem vitatkozik, hanem használná ezt a "szuper képességet". De mivel nem tudod, így ez van! Az ikrek általi manipulálás és a bak főnökösködése valahogy nem fér össze... Tény, hogy a bak irányító típus, ezt aláírom, de ha valaki keményen főnökösködik, azt manipulálni nem bírod! És ha ezt a "főnökösködést" nem viseled el, minek háborogsz?! El lehet sétálni, hidd el nekem, hogy te sem vagy a Bak csillagjegy nagy kedvence!


Ami meg a #24-es kommentet illeti, azt is én írtam! Miért is kellene azt mondanom, hogy "igazad van", ha nincs igazazad?! Én is Bak vagyok, soha nem manipuláltak az ikrek, és senkinek sem engedtem, hogy uralkodjon rajtam, persze hogy kiállok magamért!

2020. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!