Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és bak örök ellenségek?

Oroszlán és bak örök ellenségek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és oroszlán.

Van két férfi bak ismerősöm, abból az egyik párom apukája, és egyikkel se jövök ki teljesen jól.

A másik bak a 3 évvel idősebb férfi kollégám. (Házas, két gyerek apukája.) Van, hogy jó a viszonyunk, de sokszor levegőnek nézi a kérésemet, ok nélkül belémköt..

Mind a kettőjük érzelmi intelligenciája nagyon alacsony.


Hogyan tudnám a kollégámmal javítani a viszonyomat? Vagy egyáltalán lehetséges ez?



2020. szept. 12. 06:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
29: oké, én bevallom, Bakként elég könnyen lehet manipulálni, és általában mindig annak a véleményét osztom, akivel éppen vagyok. Ha mondjuk más emberrel beszélgetek, más véleménnyel, akkor az övét. Ez egy nagy hibám de igyekszek javítani rajta. Én csak azt hittem, hogy te szereted manipulálni direkt a Bakokat, de már fogalmam sem volt mivel kezdődött ez a vita.
2020. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
31: Nem szeretem manipulálni őket egyáltalán, de tudom. Ez a kettő nem ugyanaz. Én azzal a kijelentésemmel, hogy "szeretem őket csőbe húzni" arra gondoltam, hogy sosem hagyom, hogy megpróbáljanak irányítani és uralkodni felettem, hanem egyéb módon úgy vágok vissza a legmegfelelőbb pillanatban, hogy ők tegyék azt amit én szeretnék, de semmiképpen sem hobbim ez.:D
2020. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
32: Jaa értem, így már más :)
2020. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
9%

30: Egyelőre pont, hogy te vagy felháborodva, hiszen még mindig itt vagy és "próbálkozolol", mivel még mindig nem fogadtad el, de valószínűleg fel sem fogtad, hogy bizony csőbe húztalak. :D

"Tény, hogy a bak irányító típus, ezt aláírom, de ha valaki keményen főnökösködik, azt manipulálni nem bírod!" Na ezaz, hogy maximum csak szeretnéd, hogy ez tény legyen. Egy ikreket például te a büdös életbe sem fogsz tudni irányítani, mert nem hagyja magát és maximum kinevet.

Méghogy idegesít a főnökösködés? Én egyenesen hülyének nézem aki bepróbálkozik utasítgatni és már tervezem is a kis cselt amivel vissza tudok támadni. :) És még mielőtt elővennéd a "fel vagy háborodva" kártyát, nem, nem ezért vágok vissza. Versenyszellemnek mondanám. :)


Amúgy meg ne aggódj, a te jegyed sem népszerű az ikreknél. Nem szeretjük a makacs, "ki ha én nem" embereket..

2020. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#34, egyik szavad üti a másikat! Te írtad, hogy a "bak főnökösködő", most meg azt írod, hogy "csak szeretnéd hogy tény legyen"?! Komolyan mondom, hogy már te sem tudod mit írkálsz! Mindent, csak okosat nem... :D

Még hogy csőbe húztál?! Majd csak akkor, ha sikerült manipulálnod és egyet fogok érteni veled, de eddig vesztésre állsz, mert nem értek veled egyet!


Mi sem szeretjük az ilyen egoista, "azt hiszi hülyének nézheti a másikat" embereket!

2020. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
A kérdésedre válaszolva:NEM!
2020. szept. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

#35 Szerintem arra értette ikrek barátunk a csőbe húzást, hogy sikerült elérnie, hogy felmérgeld magad és, hogy bizonygasd az igazad. Szerintem sikerült neki.

Egyébként egyet tudok vele érteni abban, hogy sajnos nem tudjátok elviselni ha nincs igazatok és a végsőkig kiálltok a saját véleményetek mellett, ha az abszolút hülyeség is. Ez egyébként nem feltétlen rossz tulajdonság csak sokakat ez zavar.

Én egyébként azt vettem észre, hogy részben igazad van IKREK a bakokkal kapcsolatban.


Egy skorpió.

2020. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
9%

#35 te valami hatalmas baromságokat írsz :D Egy szóval nem írtam ilyet, hogy főnökösködő a jegyed, hanem azt, hogy az akartok lenni és hogy ez tény legyen... már megintcsak nem ugyanaz... A szövegértésed is nulla. És még te mondod, hogy magam sem tudom mit írok... vicces vagy :D

Már megírtam a legelején miért is bírtalak csőbe húzni, de ezekszerint vagy nem olvasol figyelmesen, vagy lexarod konkrétan mások válaszát, vagy egész egyszerűen analfabéta vagy... nem tudok erre mit mondani, szerintem még a hülye is megértette mit értettem a csőbe húzás alatt, Neked valahogy ez SEM sikerült...

2020. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
9%

#37

Na végre valaki! :D így van pontosan ahogyan írod, csak szegény bakunk abszolút nincs képbe sajnos. Valahogy nem tudta felfogni...

2020. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ez nálam kétszer is beigazolódott. Egy oroszlán.
2021. jan. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!