Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Legokosabb csillagjegy Bak?

Legokosabb csillagjegy Bak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 10:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

20: a MENSA tagságnak épp a gondolkodás az alapfeltétele.

Abban mindenképp igazad van, hogy kár olyan helyen észosztással próbálkozni, ahol nem kérnek belőle.

2020. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%
És neked miért nem mindegy, hogy egy ember miről gondolkodik áruld már el nekem? Összekevered a földhöz ragadt realitást azzal, hogy valaki néha elmélkedik egy okkult “tudományról”. Arra használom az eszemet amire akarom. Hány pszichopata van aki arra használta, hogy sorozatban embereket öljön pl, te meg itt zaklatsz mindenkit mert egy ilyen ártatlan dologról mer elmélkedni. Csőlátású egy ember vagy azt kell mondanom a társaiddal egyetemben.
2020. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Elgondolkoztam ezen. Lehet, hogy a megfogalmazásom, és a stílusom néha kissé nyers, de mindig csak az volt a célom ezekkel a hozzászólásokkal, hogy az általam csőlátónak tartott ezo-hívők látókörét kicsit szélesíteni próbáljam. Többszáz, látszólag sikertelen kísérlet után arra kell rájönnöm, hogy ennek tényleg nincs értelme. Aki szerint a csillagjegyek bármit meghatároznak, azok nem fognak egy, de száz ellenvéleménytől sem (másként) gondolkodni valószínűleg.

Úgyhogy áldásos/áldatlan pályafutásomat ezen formában befejezem.

A jövőben az ezotéria rovatot hanyagolni fogom, mehetnek a "hasznos", ám ironikus módon egymásnak teljesen ellentmondó válaszok nagyobb arányban másoktól, akik elhiszik.

Igyekszem figyelni rá, hogy ne legyek kioktató senkivel, csak olyan kérdésekhez fűzök válaszokat, akiknek valós segítséget tudok nyújtani, és persze akik elfogadják azt.

2020. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
42%
Köszönjük ez nagyon kedves tőled, hogy nem rontod itt tovább a levegőt! :) Hidd el, hogy itt sem csak a buta emberek vannak, én sem hiszek el mindent, nem ezen alapul az életem de néha érdekességképp elmélkedem ezeken. Mindenki hadd gondolkozzon vagy beszéljen arról, amiről szeretne. Olyan nem lesz a világon, hogy mindenki mindenben egyetért és ez így van jól, de ameddig egy ártatlan témáról beszélünk addig szerintem nincs értelme zargatni egymást.
2020. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
42%

Ez az egyetlen olyan dolog, amivel többségünk elégedett. Sok minden miatt elégedetlenkedhetünk: súlyunk,magasságunk,pénzünk,orrunk...de még sosem hallottam azt: Nekem olyan kevés az intelligenciám, irgum-burgum!

Úgy tűnik mindenki elégedett a sajátjával. Ez lenne a tiszta ész kritikája, de mi lenne az benned, elméd mely területe, amely kétségbe vonná saját magát,aszurdum még az elgondolás is.


Az okosság a 12 jegy között nem számít, mert minden jegynek másra született, más az életfeladata. Okosságról akkor lenne értelme beszélni, ha mind a 12 jegy életfeladata a feltalálás. Például okos egy festő? Okos egy bokszoló? Okos egy matematikus? S olyan tényezők, amikor bár tehetsége volt, de egy afrikai szegény családban nőt fel, és elsilányult a tehetsége. Indiában olyan fejszámoló élt, aki öt számjeggyel osztott/szorzott, ő okos? Riskahúzó volt.

2020. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!