Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyűek miért...

Rák csillagjegyűek miért találnak nehezen magunknak párt? Ne azt mondjáktok horoszkóp hülyeség! Egyik unokatestvérem is Rák férfi és még szűz mindketten 21èvesek vagyun és mindketten Szűzek vagyunk még

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 14:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
88%
Testvérem Rák és vgy több mint 10 éve mindig volt párja 1-2 hónapot eltekintve de lehet annyi sem volt tehát erről ennyit :)
2020. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
84%
Mert nagyon hamar tudjuk a hangulatunkat változtatni, amit egy kìvülálló nem ért, nem tud hova tenni, és ez zavaró.
2020. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
21: ja de valamiért csak nem maradt meg mellette senki 🙄
2020. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt cáfolnám.Mi szinte gyerekkent jottunk ossze,16,5 es 17,5 evesen a Rák férjemmel,azota is egyutt vagyunk 35 eve.

Én is Rák vagyok...hazudnek ha azt mondanam ,mindig csupa boldogsag volt...De ilyen hosszu hazassagban mindenhol van kanalcsörgés...


Szerintem ez tenyleg nem a horoszkoptol fugg.Van sok olyan mas jegy is,akivel pl.en nem szivesen elnek,pl.Ikrek,Kos,Vizonto.


Szoval attol hogy Rák valaki,miert ne talalhatna párt??

Pl.egy kozepsulis baratnom is Rak,es ő is 35 eve van egyutt Halak ferjevel.

A ferjem egyik haverja viszont Rák,de agglegeny 53 evesen..

2020. okt. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
100%
Anyukám is rák és a barátom is, mind a ketten találtak párt gondok nélkül.
2020. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
#23 Kivéve hogy 4 és fél éve van barátja akivel együtt élnek és felhptlen a kapcsolatuk :) Mágis csak hülyeség ez a horoszkóp dolog?
2020. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
79%

Ezt én sem tudom, de nekem azt mondták hogy túl kedves vagyok másokkal emiat van kevés kapcsolatban részem


De igazából bízom a véleményükben

2020. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is Rák vagyok, sosem volt gondom a párkapcsolatokban. Volt egy 5 éves kapcsolatom egy Mérleggel, most a Bika párommal a 8. évet tapossuk, gyerekünk is van. Vannak viták, de nagyon erős és jó a kapcsolatunk. A vitákat sajnos általában én generálom, mert nem kapom meg azt a figyelmet amire vágyok éppen 😅 egyáltalán nem csüngök rajta, nem akadályozom semmiben, nekem ugyanúgy van szükségem egyedül/barátokkal töltött időre, mint neki. Sőt, így utólag elmondta, hogy azért tetszettem meg neki mert én nem akartam őt mindenáron magamhoz láncolni. Szóval persze, van a Rákoknak rossz tulajdonságai, de ez ennél sokkal árnyaltabb, a családi körülmények, egyedi személyiségjegyek is ott vannak.
2020. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
A 19-es magáról írt! lol
2020. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
0%

Akinek van önkritikája azok beísmerik maguknak is hogy milyenenek a rákok. Hisztis, manipulatív, kígyók kb. Imádják sajnáltatni magukat, és imádnak vitázni. Sokat támaszt alá az aszcendens és a Hold jegy is.

Ja amúgy Rák vagyok :D volt egy 3 éves kapcsolatom egy Oroszlánnal (szegény jó sokáig bírta) és újra egy Oroszlánnal vagyok. Úgyhogy attól hogy Rák vagy lehet kapcsolatod, csak ne keress görcsösen, hagyd, légy nyitott és majd jön a szerelem.

2020. dec. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!