Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg manipulatív jegy a...

Tényleg manipulatív jegy a Skorpió ?

Figyelt kérdés

Annyian írjátok, és olvasom is, hogy manipulatív, ravasz, bosszúálló.

Miben áll ez ?


Van egy Skorpió haverom, ő nagyon mélyérzésű,nem vettem rajta észre, hogy manipulál, de azt igen, hogy semmit nem felejt . Évekkel később is visszamond szavakat, történéseket.

Viszont olyannak ismerem, aki egy - egy szón is meg tud sértődni és sokáig duzzog. De ha szeret valakit, azt nagyon szereti és ragaszkodik hozzá, néha még akkor is, ha átverik.


2021. jan. 21. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én is olyan vagyok, mint az ismerősöd és távol áll tőlem mások manipulálása, de olyan gyakran jellemzik manipulátorként a skorpiókat, hogy már kezdem elhinni, hogy a többségük valóban az lehet... :)
2021. jan. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy skorpiót, aki cuki, kedves, aranyos. ...és ismerek hármat akik igazi kis sunyi manipulatív mocskok, de persze ők "áldozatok" mindig.
2021. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én skorpió vagyok, de távol áll tőlem a manipulálás. Nem is érdekel, és nem is tudom, hogy hogyan kéne másokat manipulálni :D

Bosszúálló sem vagyok. Nem akarok direkt rosszat másoknak. Pláne nem tervezgetek bosszút. Ha valakivel annyira rossz a kapcsolatom, akkor inkább nem találkozom vele. Ha még megbeszélhető, megoldható a konfliktus, akkor meg megoldjuk.

Az rám is igaz, hogy sok mindent megjegyzek. Teljesen jelentéktelen dolgokat is. Minden kis hülyeségre, apróságra emlékszem.

2021. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát van érzékük a meggyőzéshez...gyakran átlátják a szitut és kíméletlenül a képedbe vágják.


de ebben szerintem az ikrek a profik.

2021. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen meg olyan skorpió ismerősöm is, de én speciel nagyon hamar észreveszem ha valaki manipulálni próbál, legyen szó bármilyen jegyről és visszafordítom.
2021. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!