Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Halak az miert ennyire...

A Halak az miert ennyire media fuggo?

Figyelt kérdés
Mindenhol es egyfolytaban kepeket csinalni es media fuggoseg 1000% jelen van. Be depiznek ha nem loghatnak rajta stb csak engem idegesit ez?
2021. febr. 28. 07:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
51%
Nem minden halak ilyen...
2021. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
40%
Sot en inkabb a rakokat latom ilyennek. 1es voltam.
2021. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.
2021. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a többiek is írják, nem minden halak ilyenek. A pontyok például a Facebookon lógnak egész nap, kényszert éreznek, hogy minden eseményt megosszanak, a keszegeket inkább a mémek érdeklik, a cápák pedig naphosszat tévét néznek. A harcsák viszont ügyet se vetnek a médiára, élik függetlenül az életüket.
2021. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A facebookponty fejezetten médiafüggő.
2021. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Èn is Halak vagyok. Kimondottan mèdia ellenes vagyok. Vagyis mèdia manipuláciò ellenes.

Kizáròlag filmeket nèzek a tv-n de a sok reklám miatt már a filmeket is inkább netről tükrözöm tv-re.

A halakat nagyon meghatározza a műveltsègi irányzata. Bár ez más jegyekre is igaz.

2021. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most hány emberből általánosítasz? Ismered az összes halak napjegyű embert a világon?
2021. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
A halak a legmélyebb fantáziával megáldott ember. Valamiben muszáj ezt kiélnie. Én például szeretek gamerkedni, filmeket nézni, sorozatokat. Olvasni magyarul-angolul, moziba járni (bár azt most nem lehet-SAJNOS!).
2021. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Akik lepontoztak, azoknak uzenem, hogy en csak a sajat ismerettsegi koromrol tudok nyilatkozni, amiben az osszes rak media fuggo. 2es vagyok.
2021. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én halak vagyok 32 F, 17 éve nem nézek TV-t. Tech hírportálokat szoktam olvasni. Az ilyen celeb hírek meg politika abszulute nem érdekelnek. Szavazni sem szoktam mer minek.

Ha valami film érdekelne azt P2P-röl lehúzom.


Vagy nálad mi számít média függőségnek ?

2021. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!