Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megegyező csillagjegyűek...

Megegyező csillagjegyűek mindig jól kijönnek egymással, vagy pont nem? Vagy van olyan, h pl bak a bakkal jól kijön, de mondjuk az ikrek az ikrekkel nem?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban,nem feltétlen párkapcsolat szempontjából,hanem bármiféle kapcsolat szempontjából...
2010. aug. 20. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy a Vízöntő- Vízöntő komálja egymást, de párkapcsolatnak nem a legjobbak!
2010. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok, és nem tudom mások hogyan viselnek el, mert én magamat nem bírnám ki:)
2010. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én csak a magam nevében tudok beszélni, de nálam ez nem jött be hosszú távon. Én bak nő vagyok, és valamiért korábban mindig bak férfiakkal hozott össze a sors, de a végén mindig be kellett látnom hogy nem működik. Eleinte előny volt, mert hasonló vérmérséklet, érdeklődési kör stb... de később elviselhetetlenné vált a dolog. Ugyanis a bakok elég makacsok, és egyszerűen nem tudtunk dűlőre jutni a vitás kérdéseknél. Meg elég pesszimisták is vagyunk, így hosszútávon tiszta depresszió az egész kapcsolat :). Úgyhogy megfogadtam hogy soha többé nem kezdek bak férfival. Nekem most egy vízöntő párom van, akivel nagyon jól működik a kapcsolatunk :)
2011. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én kos lány vagyok. Kos lányokkal tökéletesen kijövök [vagyis 1 lányt ismertem eddig tök jól megvoltunk.] De ez függ az Aszcendensétől :P. [lovemyself.hu] oldalon kitudod számolni. A kos lány barátnőm aszcendense Oroszlán volt, nekem pedig Ikrek.

2 kos fiút ismerek nem vagyunk valami szoros kapcsolatban de megegyezzünk :P .

2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát... én Kos lány vagyok minden kossal kijöttem eddig tökjól :D.

De a legjobb barátaim ikrek, mérlegek, bakok és halak meg persze vízöntők és oroszlánok xdd.

De persze más is van. De .... én eddig minden kossal kijöttem :).

2012. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!