Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meg kéne szakítanom vele a...

Meg kéne szakítanom vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy arab sráccal. Nagyon jól érzem magam vele, úgy érzem megtaláltam életem szerelmét. DE! Elmentem jósnőhöz, és elég nyugtalanító dolgokat mondott. Hogy ez a fiú nem az akinek mondja magát, hazugságot érez, és hogy nem teljesen őszinte. Aztán megcsináltam egy netes jóslást is, és ott is kb ugyanez jött ki. Ezzel szemben én viszont jól érzem magam vele. Most mit tegyek?
2021. júl. 14. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha hallgattam volna anno az ilyen netes jóslásokra, akkor már vagy 5x megtaláltam volna az igazit Fél év alatt (utána 3 évre rá is még szingli voltam), szóval szerintem ne vedd véresen komolyan:)
2021. júl. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet a jósokat komolyan venni. De...Elmondtad neki, hogy arab a srác? Mert ha tudta a származását ( és nem bántani akarom a fiút), nem kell hozzá jósnak lenni, hogy óvatosságra intsen. Rengeteg a negatív történet az ilyen kapcsolatokról. Szóval, a helyedben én nagyon körültekintő és óvatos lennék jósnő nélkül is.
2021. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudta hogy arab. Azt utólag mondtam el.
2021. júl. 14. 07:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan internetes igen-nem jóslások alapján éled az életedet?
2021. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy óvatos! Jóslástól függetlenül, ha csak interneten keresztül ismerkedtek, mert ott mindenki azt mond, amit akar.

Nagyon sok a csaló, aki ha már beleestél, mint vak ló a gödörbe, pénzt kér, hogy hozzád tudjon költözni, vagy "drága ajándékot küld", csak a határon visszatartják, és az "illetéket fizesd meg, így is jól jársz" stb.

Inkább kövesd a józan eszed, mint valami jóst.

2021. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinned egy jósnak. Nekem 15 éve megjósolta hogy 1-2 év és meghalok és még most is élek
2021. júl. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha aktuális még a kérdés akkor elmondom, hogy a külföldiek, más eredetüek és vagy más kulturáju emberek nem feltétlenül terveznek hosszú távú kapcsolatot és nem közülük lévővel. Ezt ugy mondom, hogy én nem magyarországon élek és itt nállam sok az arab meg a kurdisztáni.

Szóval kicsi az esély arra, hogy vele fogsz házasodni...

2021. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!