Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg kellene szakítanom a...

Meg kellene szakítanom a kapcsolatot a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek elég komoly életvezetési problémái vannak. Nem tudja beosztani a fizetését, iszonyú drága luxus holmikra költ, hó végén pedig már semmire sem telik neki.


Igyekeztem segíteni, kerestem neki munkát, próbáltam sokat beszélgetni vele, de a helyzet egyre rosszabb... Szerintetek meg kellene szakítanom vele a kapcsolatot?


Félek, hogy féltékenységből belekavar az életembe, rosszat mond rólam, vagy nyomozni kezd utánam. Mit tehetnék szerintetek?


2017. ápr. 7. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz nézni, ha valaki magát szivatja, de nem kéne beleszólnod, hogy mit csinál a saját pénzével.

Ha rád is hatással van, lejmol meg tartozik neked akkor más a helyzet.

2017. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig amíg konkrétan nem szól bele az életedbe nem kell magára hagynod. Nekem inkább úgy tűnik ráuntál arra, hogy megmond neki mit és hogyan kellene tennie illetve, hogy mindezt feleslegesen teszed mivel nem érdekli vagy nem tudja megérteni azt, hogy jót akarsz neki.
2017. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük egymást véletlenül? :D

Van egy ugyanilyen ismerősöm, odáig fajultak az eltèrő nèzőpontból adódó problémák, hogy elegem lett belőle, összevesztünk.Nem azért, mert meg akarom mondani, hogy mit csináljon, hanem mert folyton nyávog, hogy milyen szar neki, miközben ő teszi ezt saját magának.Azt viszont nem hajlandó belátni.

2017. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!