Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan aki sikeresen...

Van itt olyan aki sikeresen realitás shiftelt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 20:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*reality
2021. máj. 11. 20:02
 2/13 anonim ***** válasza:
persze, hogy van
2021. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
De ugye tudod hogy ez nem igazi, csak egyfajta meditáció?
2021. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
43%
Sokan gondolják hogy ez olyan shift lehet mint egyes kommenteket látok ilyen shift videóknál mint "szeretnék draco barátnője lenni, bárcsak harry potter univerzumban lennék..stb"ÉN amúgy hiszek ebben a reality shift dologban de nem úgy, hogy egy teljesen más valóságban ébrednék fel hanem a mostnani világodat alakítod úgy ahogy a tudatalattid szeretné és ezt befolyásolni tudod. Ahogy egyre jobban gondolsz rá, meg minden. De ez a hirtelen egy harry potter unvierzumban találnád magad reggeli ébredéskor szerintem eléggé túlzott és ilyen nem létezhet fizikai és valóság síkon szerintem..:D
2021. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen világot nem alakítasz át, ez olyan kb. mintha irányítottan álmodnál. Nem ugyanaz, de hasonló dolog.
2021. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
43%
5.pedig a tudatalatti sok mindenre képes és ezt nálam bizonyították események. Valamire nagyon erősen koncentrálsz azt bevonzod és így alakítod át a mostani valóságodat. Nem egyszer törtnét olyan, hogy nagyon koncentráltam egy adott dologra, eseményre stb és igaz nem időhöz kötötten de előbb utóbb valóra vált. Én ezt nevezném inkább reality shiftnek.
2021. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: Ezt úgy nevezik vonzás törvénye és nem úgy, hogy reality shifting.
2021. máj. 12. 06:20
 8/13 anonim válasza:

7.pedig egyben az is :)

mindenki máshogy gondolja amúgy.

tudom mi a reality shift de szerinted ha valakinek ténylegesen sikerült volna annak pont lenne ideje ide feljönni és válaszolgatni miközben olyan világban él amit megálmodott?CX

2021. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 Én erre inkább azt mondanám, hogy tettél érte és elérted amit akartál. Minek túlmisztifikálni állandóan, nem értem...
2021. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2010: Tudatos álmodás

2020: Reality shifting


Egy és ugyanaz

2021. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!