Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legutáltabb és...

Melyik a legutáltabb és számotokra legidegesítőbb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Sajnos a vízöntő és halak már nem fér el válaszlehetőségnek, így aki rájuk szavaz az kérem írja meg.

Kérem fölöslegesen ne írjon ide senki, akit nem érdekel a téma és nem hisz ebben. Semmiféle provokálás nem célom, szimplán csak kiváncsi vagyok.



2021. dec. 6. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
46%

#30 Te sem válaszoltál...

Az etikett alapján te sem vagy különb.

Rendben most nem keresztneveken hanem csillagjegyeken megy a hócihő de bazd, megmondod a sajátod azt csá. Ha utánna sem mondja meg akkor lehet K anyazni. Majd elengedni mert ez egy cseszett anonim oldal. Valójában pont leszrja mindenki hogy az X ezredik anonim most milyen jegyben született. Felesleges rész infó, ő neki nincs jó tapasztalata a kososkkal. (Ha jól értem.) De ez van. Nem köteles azt mondani hogy ő pl halak.


#29 a helyedben amúgy választanák egyet a 12bol amúgy sem tudja mi is a tiéd. Én ha a kossal van bajom de bsztatnak a rákot írnám. Mert elvileg ők illenek a legjobban össze, azt a nagy önjelölt horoszkóp guruk vakarhatják a fejüket.


#27 kos nem mintha olyan sokat számítana...

2021. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
76%

Skorpió, de a Szüzekkel és a Bakokkal is sok baj van.

Előbbi alattomos, sunyi, a másik kettő meg mártír hajlamú, merev, depresszív.


31N oroszlán

2021. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim válasza:
93%
A bika jegyű férfi és nő, akivel nem tudok azonosulni. Mindenkivel megtalálom a közös "hangot" de velük nagyon nehezen. A skorpió férfi és a nő is elég goromba és számomra túl erőszakos jegy. Az ikrek pedig rettenetesen önző és sajnos sok esetben rosszindulatú is. Nekem ők a mumus. :) Igazából minden jegynek megvan a maga jó és rossz oldala, de én őket emelném ki, mint (számomra) negatívumokat.
2021. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
#31 Szerintem meg legelőször mondja meg az, akihez a kérdést intézték... Meg már nem azért, de egyértelmű, hogy skorpió. Azok ilyen titokzatos kis görcsök, akik nem akármit mondanak el és nem is akárkinek. :D
2021. dec. 12. 11:24
 35/66 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintem meg legelőször mondja meg az, akihez a kérdést intézték"

Ez az, a kérdést te intézeted hozzánk! Ahogy tetted azt #7-nek a #8-as hozzászólásodban.

Emiatt is mondom, hogy előbb neked kell.


Én meg #6 vagyok. De gondolom ez sem új.

2021. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
90%

Legrosszabbul: Szuz napjegyu no, kos napjegyu no


Legjobban: oroszlan, bika, bak


En rak vagyok bika aszcendenssel

2021. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 aniko49 ***** válasza:
90%
Nekem a szuzekkel gyult meg privatban(csaladban a bajom)mert a munkahelyen nagyon elismerem oket rendesek pontosak aranyosak-ez a munkahelyen-de itthon-a ferjem es a fiam kimaceraljak a legnyugodtabb embert is a beketuresebol es nagyon de nagyon nehezen lehet nekik megfeleni.Nem mondom a fiam itthon is rendesen viselkedik nem iszik nem dohanyzik nem veri el a penzt nem dorbezol de megszomorit az allando kritikajaval de Isten ments neki mondani valamit hogy nem csinal jol mert olyan mintha betornem a fejet.Ezenkivul nagyon rideg 15 eves kora utan sosem engedte hogy megoleljem megpusziljam vagy lefenykepezzem.
2021. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
71%

Mit utálnak ennyire a skorpión? ><


Nekem azok a jegyek, amikkel nem nagyon hozott össze még a sors, vagy nem tudok róla: bika, mérleg, bak <- szóval ezekről kb semmit nem tudok.

De nincsen számomra utált/idegesítő jegy, vagy az előbb felsorolt három között van :D


Skorpió fiú vagyok, 30 éves :D Halak holdjegy, vízöntő aszcendens.

2021. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
50%

#38 Nem tudom, sztereotípia. Előítéletek.

Nekem nincs bajom velük pedig 0-24 skorpiókkal vagyok körülvéve vagy nap vagy asc. szóval elég domináns bennünk a családban.


A kérdezőnek meg szexuális alapú ez a gyűlölet. Amit ha egy tini csinál az meg úgy ahogy elfogadható lenne. Gimibe imádta, tetszett, ráhajtott. De nem sikerült, talán ki is használták S most haragszik a világ összes skorpiójára. Mind ezt azért mert még le sem térdelt neki. Gyerekes...

Nálam hasonló volt egy bakkal, tizenéves koromban. Azt kinőttem, de nem vagyok büszke rá.

2021. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
#39 te miket érzel? :D milyen téveszméket gyártasz te itt? Kicsit félkegyelműségre utal, ha valaki hülyeségeket talál ki szimplán azért mert ki lett rakva egy olyan kérdés, hogy melyik a legutáltabb jegy az emberek számára és a te csillagjegyedre szavaztak a legtöbben...
2021. dec. 15. 13:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!