Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legutáltabb és...

Melyik a legutáltabb és számotokra legidegesítőbb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Sajnos a vízöntő és halak már nem fér el válaszlehetőségnek, így aki rájuk szavaz az kérem írja meg.

Kérem fölöslegesen ne írjon ide senki, akit nem érdekel a téma és nem hisz ebben. Semmiféle provokálás nem célom, szimplán csak kiváncsi vagyok.



2021. dec. 6. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
60 engem sajnos nem nagyon tompít semmi talán a halak meg egy két jegy, kos vagyok skori asc. Kemény önuralommal talán sikerül...
2021. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
59%
néztem is amikor írtad a kommentet előtte, hogy kos és skorpió? :D aztamindenit, mondtam magamban. de biztos van olyan terület, ahol nagyon előnyödre válhat ez a rengeteg mars energia kiegészítve a skorpió mélységével:)
2021. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
27%
Az általam ismert ikrek népszerű de halalosan önző személyek voltak. Dráma es hangoskodás, meghalnak a kizarólagos figyelemért. Ők azok, akiket az özvegynek vigasztania kell egy temetésen, pedig csak szomszédok voltak. Leghangosabban sír, nevet, beszél. Szorgalmas, mert szeret büszkélkedni az eredményével, de munkájával hattttalmas szívességet tesz az emberiségnek, illetve derogál neki.
2021. dec. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
29%

63-as vagyok, hoztáteszem, hogy kos vagyok skori aszcendenssel es nem a 61-es vagyok, most jöttem. :)

Skorpiókkal halakkal bikákkal jól kijövök.

Ikrek, mérleg: rossz tapasztalatok.

Vízöntő uncsi.

2021. dec. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

63

61 vagyok ugyan ez.🤣

Annyi a különbség hogy a vízöntő nekem nem uncsi.

2021. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:
29%
Az ikreket ki nem állhatom nagypofájú, fecsegő, szélhámos, hazug, arrogáns jegy. Legalább is ahány ikrek csillagjegyű embert ismerek azoknak a 90%-a ilyen. U.I senkit sem akarok sértegetni, akinek nem inge ne vegye magára!
2022. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!