Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legutáltabb és...

Melyik a legutáltabb és számotokra legidegesítőbb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Sajnos a vízöntő és halak már nem fér el válaszlehetőségnek, így aki rájuk szavaz az kérem írja meg.

Kérem fölöslegesen ne írjon ide senki, akit nem érdekel a téma és nem hisz ebben. Semmiféle provokálás nem célom, szimplán csak kiváncsi vagyok.



2021. dec. 6. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
71%
Téveszme esetleg a te fejedben van a sok skorpiós kérdéssel. Külön kategorizálod a skorpió embereket, mert ismertél egyet akivel nem jöttél ki jól,esetleg meg bántott. Ez a csillagjegyes meg különböztetés már egy beteges szint. Kicsit jobban utána kéne járnod, ha már itt okoskodsz. És igen sztereotípiákról beszélsz, mert csak felületes ismereteid vannak. Amúgy pedig ha el olvasod a skorpió elemzését akkor van jó és rossz oldala is ahogy minden más csillagjegynek.
2021. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
82%

Mi lesz akkor, amikor végül nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy te szeretnéd? Mivel fogod magyarázni, amikor a Kos, Ikrek, vagy az Oroszlán átveszi a vezetést?

Vagy akkor gyorsan szavazol magadnak még egyszer a trollprofilodról?

2021. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
#41 Még mindig fennáll a kérdésem! Miket érzel? Jól vagy? Nem tudom még mindig, hogy milyen skorpiós kérdésekről beszélsz.
2021. dec. 16. 05:34
 44/66 anonim ***** válasza:
64%

#40 bazd bocs te skorpió vagy

"A kérdezőnek meg szexuális alapú ez a gyűlölet."-től a "Azt kinőttem, de nem vagyok büszke rá."-ig egy másik helyen kéne lennie.

2021. dec. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
#44 nem tudom milyen gyógyszert szedsz, de vagy hagyd abba a szedését vagy duplázd az adagot mert se nem vagyok skorpió, se nem raktam még kis más ilyen kérdést sem.
2021. dec. 16. 06:48
 46/66 A kérdező kommentje:
#42 ti amúgy vonzzátok egymást? :) egy bolond százat csinál jàték van? Milyen tollprofilról beszélsz?
2021. dec. 16. 06:50
 47/66 anonim ***** válasza:
70%

De lehet#41 is benézte. Tényleg gci sok van.

De a reakció alapján jó helyen van itt is.😉

2021. dec. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
#47 nem, nincs jó helyen abszolút, és nem is értem ezt a sok megmondó embert, mivel egyetlen skorpiót sem inzultáltam itt...
2021. dec. 17. 09:16
 49/66 anonim ***** válasza:
73%

" se nem raktam még kis más ilyen kérdést sem"

Akkor nyilván nem neked kellett volna kapnod. De azt említettem is "egy másik helyen kéne lennie" az hogy nem skori vagy azt meg leszrom. Nem mondtad meg.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..


Nem élek szereken, de a semmit akár duplázhatom is. 😉 Az alvás idővel vannak gondjaim az elmúlt időszakban, de köszönöm az aggodalmat, még megvagyok.


Az ok, meg egyszerű van hasonlóság. Bár annál nagyobb bajok vannak. És nem én sem vagyok skori.


S miért van jó helyen, ha skorpió sem vagy és nem ebbe a kérdésben kellene lennie?

Mert megért neked 4-5 hozzászólást írni rá, vagyis felbszot. Úgyhogy van benne valami, ami téged is érint.

Ha nem így lenne nem foglalzol vele ennyit, leírod H nem. Ez fszság, és mégis mi a fszomat akartam ezzel?

Én megírom hogy ohh bocs kajak... És done.

2021. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:

#49 Sokat segítene mondjuk az is, ha megtanulnál úgy fogalmazni, hogy értelmes legyen a mondandód. Ez így elég nagy katyvasz.

De, hogy a hipotézisedre is válaszolhassak, miszerint jó helyen van itt a nagyon sok okosabbnál okosabb hozzászólás: Nem, még mindig nincs jó helyen, mert k.rvára nem arra voltam kiváncsi, hogy ki imádja a skorpiókat és ki nem. Szóval itt akik nagyon nagy megmondóemberek bepiszkáltak, függetlenül attól hogy skorpió vagyok vagy sem... szimplán, kutya sem kiváncsi rá... és, nem ettől még nem lesz helyénvaló, csak mert te szerinted a stílusomnál (amit te elképzeltél) fogva ide való... Bakker, jó, hogy nem engedem el szó nélkül, ha valaki nekiáll pocskondiázni engem, hogy így skorpió gyűlölet a célom, úgy skorpió vagyok én is stb.. Ez röhejes. Persze hogy reagálok az ilyen szintű béna összeesküvés elméletekre, a saját kérdésem alatt! :)

2021. dec. 17. 21:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!